Zamknij

Śmierć na Facebooku. Mężczyzna powiesił się na oczach tysięcy osób

Redakcja
02.08.2018 18:13
Samobójstwo
fot. Shutterstock

27-letni mieszkaniec Indii transmitował swoją śmierć na żywo na Facebooku. Śledczy twierdzą, że jego samobójstwo oglądało ponad 2000 internautów. Żaden z nich nie powiadomił o zdarzeniu policji bądź rodziny mężczyzny. 

Chcesz śledzić takie informacje? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Amit Chauhan w poniedziałek, po godzinie 7, w swoim domu w miejscowości Pataudi w Indiach rozpoczął transmisję na Facebooku. Mężczyzna zachęcał internautów, by udostępniali nagranie, w trakcie którego popełni samobójstwo. 27-latek przez ponad godzinę krążył po pokoju i przygotowywał pętlę. Następnie na oczach ponad 2 tysięcy widzów się powiesił. 

Jak informuje portal Times of India, mężczyzna przed samobójstwem pokłócił się z żoną, która wraz z dwójką dzieci opuściła dom. To miało załamać 27-latka. 

Zobacz także

– Kiedy kobieta wróciła do domu, zobaczyła zwisające ciało męża. Jego telefon komórkowy leżał na stole – powiedział w oświadczeniu dla policji ojciec mężczyzny. 

Transmitował śmierć na Facebooku

Dochodzenie ws. śmierci Amita Chauhana prowadzi lokalna policja. Jak wstępnie ustalili śledczy, 27-latek leczył się psychiatrycznie. Mężczyzna miał być często agresywny i znęcać się nad członkami rodziny. 

Policja o śmierci 27-latka dowiedziała się od anonimowej osoby. Członkowie rodziny Chauhana skremowali jego ciało, nie informując o zdarzeniu funkcjonariuszy.

RadioZET.pl/Times of India/DG