Zamknij

Indie: 5-miesięczna dziewczynka nie żyje. Została zgwałcona przez kuzyna

18.02.2020 15:49
Niemowle
fot. Shutterstock

Policja w Indiach wyjaśnia okoliczności śmierci 5-miesięcznego dziecka. Jak relacjonują miejscowe media, dziewczynka została zgwałcona przez 30-letniego kuzyna. Liczba gwałtów i napaści na tle seksualnym w Indiach nie spada mimo zaostrzenia przepisów przez władze kraju. 

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Do wstrząsających wydarzeń doszło w mieście Daudnager w północno-wschodnich Indiach. Rodzice 5-miesięcznej dziewczynki bawili się na weselu swoich krewnych. W pewnym momencie 30-letni wujek niemowlęcia zaproponował, że zaopiekuje się dziewczynką. Dwie godziny później rodzice odnaleźli nieprzytomną córkę. Obok niej leżał nagi 30-latek. 

Jak informuje portal Times of India, mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia, ale został aresztowany kolejnego dnia. 

5-miesięczna dziewczynka została przetransportowana do szpitala. Niestety życia niemowlęcia nie udało się uratować. Lekarz stwierdzili zgon dziewczynki. 

30-letni kuzyn dziewczynki jest oskarżony o porwanie, gwałt i zabójstwo. Rodzice tragicznie zmarłego niemowlęcia postanowili nie udzialać szczegółowych infomacji w tej sprawie. 

Zobacz także

Chociaż rząd Indii wydał szereg rozporządzeń zwiększających karę za gwałt na dorosłej osobie do 20 lat więzienia, w kraju co kilka tygodni dochodzi do kolejnej brutalnej napaści na tle seksualnym.

RadioZET.pl/Times of India