Zamknij

Indie. 11-latka była tygodniami gwałcona przez 17 mężczyzn [WIDEO]

Redakcja
18.07.2018 14:41
Indie. Nastolatka była gwałcona przez grupę 17 mężczyzn
fot. NATNN/Shutterstock

Oburzająca zbrodnia ujawniona przez indyjskich śledczych. 17 mężczyzn przez wiele tygodni przetrzymywało i gwałciło 11-letnią dziewczynkę. Wśród aresztowanych sprawców znaleźli się ochroniarze, windziarz i hydraulicy.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Jak poinformowało CNN, koszmar nastolatki rozegrał się w mieście Ćennaj w południowo-wschodniej części Indii. Trwał od połowy stycznia tego roku.

Zastępca komisarza lokalnej policji S. Rajendran przekazał, że sprawa wyszła na jaw dopiero w ostatnią niedzielę, kiedy dziewczyna o całej sprawie opowiedziała swojej rodzinie.

Zobacz także

11-latce, która ma upośledzenie słuchu, został podany środek uspokajający przez zastrzyk, po czym została zamknięta w piwnicy budynku. Wśród 17 oskarżonych o przetrzymywanie i molestowanie dziewczyny są osoby w wieku od 20 do 66 lat. Mieli grozić ofierze, jeśli zdecyduje się ujawnić jakiekolwiek szczegóły o trwającym koszmarze.

A.K. Viswanathan, komisarz z lokalnej policji, przekazał, że jako pierwszy molestowanie dziewczyny rozpoczął 66-letni windziarz. Miał on zapraszać kolejnych mężczyzn do gwałcenia 11-latki.

Zobacz także

Wśród aresztowanych znaleźli się pracownicy ochrony budynku i hydraulicy. Sprawcy mieli nagrywać gwałty dokonywane na nastolatce.

Podczas prowadzenia zatrzymanych na salę sądową doszło do incydentu. Oskarżeni zostali zaatakowani przez tłum.

To kolejna szokująca zbrodnia na tle seksualnym, która wstrząsnęła Indiami. W maju tego roku 16-latka została zgwałcona przez grupę mężczyzn, a następnie spalona w północno-wschodnim stanie Jharkhand.

W innej sprawie w lipcu aresztowano trzy osoby, w tym dyrektora i nauczycieli jednej ze szkół za wielokrotny gwałt na 15-latku.

Zobacz także

RadioZET.pl/CNN/AFP/PTD