Zamknij

Oburzenie w Indiach. Ośmiu pijanych mężczyzn zgwałciło kozę

Redakcja
01.08.2018 07:59
Koza
fot. Times of India screen

Indie to jeden z najszybciej rozwijających się krajów świata. Mimo to w państwie tym wciąż dochodzi do przerażających przestępstw na tle seksualnym. Jak informują media na całym świecie, ofiarami gwałcicieli padają również zwierzęta. 

Chcesz śledzić takie informacje? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

W rejonie stanu Haryana w Mewat, około 100 kilometrów od Delhi, policja przeprowadziła akcję poszukiwania mężczyzn podejrzanych o porwanie, pobicie i zgwałcenie ciężarnej kozy. Według portalu „The Times of India” w zbiorowym gwałcie brało udział ośmiu pijanych zwyrodnialców. 

Sprawa została wszczęta po tym, jak właściciel kóz zobaczył mężczyzn, którzy w zeszłym tygodniu napadli na zwierzę w późnych godzinach nocnych. – Początkowo podniósł alarm, obawiając się złodziei kozłów, ale był zszokowany tym, co zobaczył – powiedział inspektor lokalnej policji. Zwierzęcia nie udało się uratować. Weterynarz pobrał próbki do analizy sądowej. 

– Zidentyfikowaliśmy trzech z ośmiu podejrzanych mężczyzn, a zespoły policyjne wciąż poszukują pozostałych gwałcicieli – powiedział w rozmowie z AFP funkcjonariusz policji Naazneen Bhasin.

Zobacz także

Do równie przerażającego przestępstwa doszło w listopadzie 2017 roku w Berlinie. 23-letni imigrant z Syrii postanowił zaspokoić swoje seksualne potrzeby na kucyku

RadioZET.pl/Times of India,AFP/DG