Zamknij

Cud na stacji kolejowej. Niemowlak przeżył upadek pod pociąg [WIDEO]

Redakcja
21.11.2018 22:23
Indie. Roczne dziecko wpadło pod pociąg i cudem przeżyło
fot. The Sun/YouTube

O ogromnym szczęściu mogą mogą mówić rodzice rocznego dziecka w mieście Mathura w północnych Indiach. Niemowlę wpadło pod pociąg na stacji kolejowej. Dramatyczne zdarzenie nagrał jeden ze świadków zdarzenia.  

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku 

Jak podał "Times of India", wypadek wydarzył się we wtorek na jednym z peronów stacji kolejowej w świętym dla hindusów mieście Mathura, położonym 150 kilometrów na południe od New Dehli. 

Zobacz także

Według gazety dziewczynka o imieniu Sahiba wypadła z ramion matki podczas odjeżdżania pociągu z jej bliskimi. Kiedy członkowie rodziny wsiedli do składu, ojciec dziewczynki poszedł zgłosić na policję kradzież dokonaną wcześniej przez kieszonkowców. 

W tym momencie niemowlę znalazło się pod poziomem peronu, w szczelinie między krawędzią a odjeżdżającym pociągiem. Dziewczynka była zaledwie kilka cali od szyn.

Całe dramatyczne zdarzenie nagrał jeden ze świadków zdarzenia, co wywołało w sieci negatywne komentarze. Widać na nim, jak po odjeździe pociągu jeden z mężczyzn natychmiast wyciąga dziecko i oddaje je w ręce najbliższych. 

Zobacz także

RadioZET.pl/Times of India/PTD