Zamknij

Matka straciła równowagę i upuściła córeczkę. Nie przeżyła upadku [WIDEO]

Redakcja
14.05.2018 19:56
Matka straciła równowagę i upuściła córeczkę. Nie przeżyła upadku [WIDEO]
fot. YouTube screen

Tragiczna śmierć 10-miesięcznego dziecka w Indiach. Dziewczynka wyślizgnęła się z rąk matki na ruchomych schodach w centrum handlowym. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Do tragicznego wypadku doszło w centrum handlowym w Ganganagarze w Radżastanie. 10-miesięczna dziewczynka była trzymana na ramionach matki. Gdy rodzice weszli na ruchome schody, matka straciła równowagę. Mimo że kobieta została złapana przez męża, ich córeczka wpadła w lukę między balustradą a ruchomymi schodami i upadła na posadzkę trzy piętra niżej.

Na nagraniu z monitoringu opublikowanego przez media na całym świecie widać, jak zrozpaczona matka pochyla się nad balustradą szukając swojego dziecka.

Jak podaje brytyjski ''Daily Mail'', świadkowie dramatycznego zdarzenia twierdzą, że mąż poprosił żonę o selfie na ruchomych schodach, co spowodowało, że straciła równowagę i upuściła dziecko. Klienci centrum handlowego pobiegli pomóc dziewczynce, ale niemowlę zmarło natychmiast po uderzeniu w ziemię.

Zobacz także

Dziecko zostało następnie przewiezione do szpitala, gdzie stwierdzono jego zgon. ''To był nieszczęśliwy wypadek. Rodzina zmarłego dziecka odmówiła podjęcia jakichkolwiek działań prawnych'' - podała w komunikacie policja.

RadioZET.pl/Daily Mail/DG