Zamknij

Horror na randce. Umówił się z kobietą na Tinderze, został poćwiartowany

22.09.2020 16:21
policja w Dżakarcie
fot. ASSOCIATED PRESS/East News (zdjęcie ilustracyjne)

Makabryczny finał randki na Tinderze. Mężczyzna z Dżakarty (Indonezja) umówił się z kobietą poprzez aplikację randkową Tinder. Kiedy spotkał się z nią w jej mieszkaniu, został zabity, a jego zwłoki poćwiartowano.

32-letni Rinaldi Harley Wismanu spotkał się z 27-letnią Laei Atik Supriyatin w kawiarni. Kobietę poznał dzięki aplikacji Tinder. Rekruter jednej z firm w Dżakarcie postanowił kontynuować spotkania z 27-latką. Historia ma niestety tragiczny finał.

Zobacz także

Makabryczny finał randki w mieszkaniu w Dżakarcie

Para umówiła się kilka dni później w mieszkaniu wynajmowanym przez kobietę. Tam szybko "poszli na całość". 32-latek nie spodziewał się, jak makabryczny koniec go czeka. Jego o 5 lat młodsza "randka" okazała się mężatką, która wszystko zaplanowała.

Kiedy Laei Atik Supriyatin i Rinaldi Harley Wismanu uprawiali seks, z łazienki nagle wyszedł inny mężczyzna, partner 27-latki. Zaatakował 32-latka cegłą i ugodził kilka razy nożem. Dalszy ciąg historii przypomina fragment filmu grozy. Po zabójstwie para nie wiedziała, co zrobić ze zwłokami, kupiła więc piłę i maczetę i poćwiartowała ciało ofiary na 11 części.

Szczątki schowali w plecaku i dwóch walizkach i ukryli na 16. piętrze jednego z apartamentowców. W sklepie nabyli również białą farbę, którą pomalowali ściany zaplamione krwią.

27-letnia Laei Atik Supriyatin i 26-letni Djumadil Al Fajri dokładnie zaplanowali zbrodnię. Dzięki Tinderowi i rozmowom z 32-latkiem 27-latka dowiedziała się, że młody rekruter dobrze zarabia. Razem z partnerem stwierdzili więc, że podreperują swoją sytuację finansową, zabijając i okradając mężczyznę. Para kupiła złoto, laptopy, zegarek i motocykl. Wydali 6,5 tys. dolarów z konta swojej ofiary. Wynajęli także dom, gdzie mieli pochować Rinaldiego. 

Policja dotarła do oprawców dzięki analizie rachunku bankowego. W chwili zatrzymania mundurowi ranili 26-latka w nogę. Za zabójstwo i kradzież młodym Indonezyjczykom grozi kara śmierci.

Zobacz także

RadioZET.pl/thesun.co.uk/jakartaglobe.id