Zamknij

Iris Annabel Goldsmith nie żyje. Zmarła córka brytyjskiego milionera

10.07.2019 12:42
Iris Annabel Goldsmith
fot. Twitter.com

Iris Annabel Goldsmith nie żyje. 15-letnia córka brytyjskiego milionera Bena Goldsmitha zginęła w ''przerażającym wypadku na quadzie'' - podają brytyjskie media. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku 

Iris Annabel Goldsmith zmarła w poniedziałek na terenie rodzinnej posiadłości w wiosce North Brewham w Somerset.

Brytyjskie media nie ujawniają szczegółowych okoliczności śmierci 15-latki. Z informacji przekazanej przez śledczych wynika, że nastolatka zmarła w wyniku poniesionych obrażeń po wypadku na quadzie. Rodzina poprosiła brytyjskich dziennikarzy o uszanowanie ich prywatności w trudnym czasie. 

Iris Annabel Goldsmith nie żyje. Kim była? 

Iris Annabel Goldsmith była dziedziczką dynastii Goldsmitha oraz Rothschildów - dwóch znanych brytyjskich rodzin, które miały wielki wpływ na świat polityki i finansów. 

15-latka była pierwszym dzieckiem Bena Goldsmithai jego byłej żony Kate Emmy Rothschild. Para ma również dwóch synów - 13-letniego Franka i 11-letniego Issaca. Majątek rodziny jest szacowany na 300 mln funtów. 

Ben Goldsmith jest doradcą ministra środowiska Michaela Gove. W 2018 roku został mianowany dyrektorem w Departamencie Środowiska, Żywności i Spraw Wiejskich. Jest także prezesem Fundacji JMG Goldsmitha, która finansuje kampanie środowiskowe.

Zobacz także

RadioZET.pl/Metro/Sky News