Zamknij

Zwłoki matki i córki w mieszkaniu. Zostały uduszone

Dominik Gołdyn
12.03.2019 11:12
Zwłoki matki i córki w mieszkaniu. Zostały uduszone
fot. Twitter.com

Brutalne morderstwo w Irlandii Północnej. Policja z hrabstwa Down odnalazła w mieszkaniu zwłoki nastolatki, jej matki oraz byłego partnera kobiety. Mężczyzna udusił matkę i córkę, a potem popełnił samobójstwo. 

Chcesz śledzić takie informacje? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Ciała 15-letniej Allison Marimon-Herrera oraz jej 37-letniej matki Giselle zostały odkryte przez policję w czwartek, 7 marca, około godziny 11 – podaje portal BBC. W mieszkaniu w Newry w hrabstwie Down odnaleziono również ciało 37-letniego mężczyzny, byłego partnera kobiety. 

Irlandzka policja rozpoczęła dochodzenie w sprawie morderstwa. W piątek opublikowano wyniki sekcji zwłok. Przyczyną śmierci kobiety i dziewczynki było uduszenie. 37-latek odebrał sobie życie, wieszając się w mieszkaniu byłej partnerki. 

Zobacz także

37-latka przybyła do Irlandii Północnej około czterech lat temu. Jej córka urodziła się w Hiszpanii, a w Irlandii Północnej mieszkała od 2017 roku i była uczennicą w Newry High School. 

– Allison była utalentowaną, miłą, uprzejmą i dobrze wychowaną uczennicą z pięknym uśmiechem. Nauczyciele i uczniowie są głęboko zasmuceni jej śmiercią. Allison będzie wspominana z wielką miłością przez swoich kolegów – powiedział dyrektor szkoły, Iestyn Brown. 

RadioZET.pl/BBC/DG