Zamknij

Polka zamordowana w Irlandii. Policja oskarża jej męża

Redakcja
08.05.2018 13:05
Polka zamordowana w Irlandii. Policja oskarża jej męża
fot. Twitter screen

1 maja br. w irlandzkim lesie niedaleko miasta Sligo odnaleziono zwłoki 30-letniej Polki. Irlandzka policja podejrzewa, że za morderstwo pochodzącej z Gorzowa Wielkopolskiego Polki odpowiedzialny jest jej 32-letni mąż. 

Chcesz śledzić takie informacje? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Ciało Natalii Karaczyn znaleziono 1 maja br. w lesie przy drodze Holywell około 4 km od centrum miasta Sligo. 30-letnia Polka zaginęła w niedzielę rano, gdy nie wróciła do domu po nocy spędzonej ze znajomymi. 

Natalia Karaczyn zamordowana w Irlandii 

Jak podaje „The Irish Times”, o zabójstwo 30-letniej matki trójki dzieci oskarżono jej męża Rafała K. Mężczyzna został zatrzymany po odnalezieniu szczątków kobiety. W trakcie przesłuchania zeznał, że przeniósł zwłoki żony do lasu. 32-latek nie przyznał się jednak do zabójstwa. Twierdzi, że ciało nieżywej żony zastał w domu. 

W trakcie pogrzebu Natalii Karaczyn wierni i ks. Stanisław Kardas modlili się w intencji Rafała K. Duchowny w wygłoszonej homilii powiedział, że śmierć 30-letniej Polki była niewyobrażalnie bolesna. — Bóg wezwał Natalię do siebie i wskazał nam ostateczny cel życia wiecznego — dodał. 

Zobacz także

Natalia Karaczyn osierociła troje dzieci — Oskara, Nikodema i Maksa. 

RadioZET.pl/Irish Times/DG