Zamknij

Zwłoki trójki dzieci w domu. Na drzwiach tajemnicza kartka. "Nie wchodź na górę"

26.01.2020 17:02
Zwłoki dzieci
fot. Shutterstock

Ciała trójki dzieci w wieku 9, 7 i 3 lat znaleziono w domu w jednej z miejscowości pod Dublinem. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że zostały zamordowane. Na drzwiach wywieszono zaś kartkę o zagadkowej treści. 

Tę makabryczną historię z Irlandii, na podstawie brytyjskich mediów, przytoczył "Super Express". Troje dzieci w wieku 9, 7 i 3 lata (dwóch chłopców i dziewczynka) zostało znalezionych na pierwszym piętrze zamieszkałego przez siebie i rodziców domu w Newcastle w hrabstwie Południowy Dublin.

Jako, że śledztwo jest na razie na wczesnym etapie, nie wiadomo, co mogło być przyczyną ich śmierci. Podejrzewa się jednak, że mogły zostać zamordowanie przez uduszenie bądź otrucie niebezpieczną substancją. Wiadomo, że żadnego z rodziców nie było wtedy w domu. 

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku

Media ujawniły na razie, że nie znaleziono żadnych śladów włamania do budynku. Nie wiadomo także, od jakiego czasu dzieci nie żyły. Wiadomo natomiast, że taksówkarz z miasteczka natrafił na błąkającą się po okolicy zrozpaczoną kobietę, która może być krewną dzieci.

Zobacz także

Gdy odwiózł ją do domu, zauważył na drzwiach wejściowych do domu kartkę został z napisem: "Nie wchodź na górę. Zadzwoń na 999". Natychmiast zaalarmował wówczas policję. Istnieje podejrzenia, że kartkę wywiesił potencjalny sprawca zbrodni. 

RadioZET.pl/se.pl/irishtimes.com