Janna Rasskazova nie żyje. Była modelka Playboya zmarła po kilkudniowej imprezie

14.08.2019 17:58
Janna Rasskazova
fot. Twitter.com

Janna Rasskazova nie żyje. Była modelka Playboya i popularna rosyjska DJ-ka zmarła w wieku 29 lat po przyjęciu niewłaściwego leku.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Nie żyje Janna Rasskazova. Informację o śmierci byłej modelki Playboya przekazały media w całej Europie. Rosjanka zmarła w swoim domu w Moskwie - czytamy w ''The Sun''

Janna Rasskazova nie żyje. Przyczyna śmierci Rosjanki 

Janna Rasskazova imprezowała w swoim moskiewskim domu przez kilka dni. Jak relacjonuje jej przyjaciel Alexander, 29-latka po zakończeniu zabawy zadzwoniła do lekarza z prywatnej kliniki. Kobieta chciała w szybkim tempie powrócić do pełni sił. 

Rosjanka przyjęła lek i poszła spać. Lekarz poprosił przyjaciół Janny, żeby nie zostawiali jej samej. Po kilku godzinach Alexander zauważył, że kobieta „dziwnie oddycha”. 29-latka po przebudzeniu poszła do kuchni, gdzie zaczęła się dusić i zemdlała. Przerażeni znajomi Rosjanki wezwali do jej domu pogotowie ratunkowe. Ratownikom nie udało się uratować kobiety.

Przyczyny śmierci byłej modelki wyjaśni policyjne śledztwo. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 29-latka mogła otrzymać niewłaściwy lek. 

Zobacz także

RadioZET.pl/Daily Mirror