Zamknij

To nie jest tonąca kobieta. Wezwani na miejsce ratownicy byli w szoku

PAP
21.06.2021 11:40

Gumowa lalka erotyczna unosząca się na wodzie w japońskim mieście Hachinohe została wzięta za tonącą kobietę i „uratowana” przez wezwane na miejsce ekipy ratunkowe – podał w poniedziałek portal Japan Today.

Ekipy ratunkowe wezwane do tonącej gumowej lalki erotycznej
fot. twitter.com @nachangagaga

O niecodziennym zdarzeniu, do którego doszło w piątek, poinformowała w mediach społecznościowych youtuberka Tanaka Natsuki, która przygotowywała tam materiał z wyprawy rybackiej.

„Gdy nagrywałam filmik o łowieniu ryb, miałam wrażenie, że przypłynęły dryfujące zwłoki, ale okazało się, że to gumowa lalka. Wydaje się, że ktoś inny się pomylił i zadzwonił po władze, więc przyjechało mnóstwo policji, wozy strażackie i karetki pogotowia. Szczęśliwie lalka została bezpiecznie uratowana. Fajnie” – napisała Natsuki.

Do swojego wpisu dołączyła zdjęcia dryfującej twarzą w dół lalki w negliżu, a także zgromadzonych na nabrzeżu gapiów oraz wozów strażackich, ambulansu i radiowozu. Na innej fotografii widać jednego ratownika w wodzie i drugiego, wyciągającego lalkę przy pomocy lin.

Japońscy internauci wyrażali zrozumienie z powodu błędu i gratulowali ratownikom szybkiej reakcji. „To oczywiście zabawne, ale nie dla służb ratunkowych. Ludzie, wyrzucajcie swoje śmieci w odpowiedni sposób!” - zaapelował jeden z nich.

RadioZET.pl/PAP