Zamknij

Joe Jackson nie żyje. Ojciec Michaela Jacksona miał 89 lat

Redakcja
27.06.2018 18:26
Joe Jackson
fot. Polaris/East News

Joe Jackson, ojciec Michaela JacksoQna, zmarł po ciężkiej chorobie. Jak podają zagraniczne media, 89-letni mężczyzna miał raka trzustki w IV stadium zaawansowania.

Jak podała agencja AFP, głowa rodziny Jacksonów, lider Jackson 5 oraz ojciec Michaela Jacksona, Joe Jackson, zmarł w wieku 89 lat.

Joe Jackson cierpiał na raka trzustki w IV stadium zaawansowania. Choroba była nieuleczalna, i już od kilku dni mówiło się, że ojcu Michaela Jacksona pozostały ostatnie chwile życia.

Mężczyzna przebywał w szpitalu. Podobno od kilku dni najbliższa rodzina miała problemy z odwiedzinami i uzyskaniem dostępu do dokumentacji medycznej 89-latka. Jackson, którego od lat łączą trudne relacje z bliskimi, miał osobiście zabronić lekarzom udzielania informacji o stanie zdrowia. Ostatecznie rodzina została dopuszczona do umierającego.

Rak trzustki to niejedyny problem zdrowotny, z którym zmagał się Joe Jackson. W ostatnich latach cierpiał na demencję, przeszedł udary mózgu i co najmniej jeden zawał serca. Kilkanaście miesięcy temu miał także wypadek samochodowy.

RadioZET.pl/AFP/maal