Zamknij

Nie żyje znany raper. Zmarł w wieku 21 lat

08.12.2019 19:15
Nie żyje znany raper. Zmarł w wieku 21 lat
fot. ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Smutna wiadomość obiegła zagraniczne media w niedzielę wieczorem. 21-letni popularny raper Juice Wrld zmarł w tragicznych okolicznościach, zaraz po wyjściu z samolotu.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Artysta odszedł zaledwie pięć dni po swoich 21. urodzinach. To była wyjątkowo nagła i tragiczna śmierć – relacjonują zagraniczne portale. 21-letni muzyk podróżował samolotem z Kalifornii do Chicago. Lot odbywał się z jedną przesiadką. Kiedy – po wylądowaniu w Chicago – raper opuścił pokład samolotu, wydarzył się dramat. Zdaniem świadków, Juice Wrld niespodziewanie dostał ataku a z jego ust zaczęła sączyć się krew.

Przyczyna śmierci pozostaje zagadką

Zobacz także

Wezwana na miejsce ekipa pogotowia ratunkowego natychmiast przetransportowała nieprzytomnego 21-latka do szpitala. Niestety, nie udało się go uratować. Mężczyzna zmarł w szpitalu.

Do tej pory nie wiadomo, co tak naprawdę wydarzyło się zaraz po wyjściu z samolotu. Nieznana jest bezpośrednia przyczyna śmierci rapera oraz jej bliższe okoliczności.

W sprawie zostało wszczęte śledztwo – poinformowała amerykańska policja.

Kim był Juice Wrld?

Juice Wrld, 21-letni raper z USA, był jednym z najbardziej obiecujących przedstawicieli młodego pokolenia w hip-hopie. Naprawdę miał na imię Jarad Anthony Higgins.

Zobacz także

Juice Wrld urodził się 2 grudnia 1998 roku w Chicago. Mimo młodego wieku, miał na koncie współpracę z wieloma znanymi postaciami hip-hopowej sceny muzycznej. Wśród nich byli m.in. raper Lil Yachty i Travis Scott. W 2018 roku podpisał milionowy kontrakt ze znaną wytwórnią Interscope Records.

Zobacz także

 Muzyk nagrywał pierwsze utwory, będąc jeszcze w szkole średniej. W 2018 roku na szczytach list przebojów znalazł się jego utwór „Lucid Dreams” – w karierze muzycznej rapera było to przełomowe wydarzenie.

 

RadioZET.pl/independent.co.uk/theguardian.com/cnn.com/metro.co.uk