Zamknij

Dwie kobiety zabiły siebie i sześcioro dzieci. Szokujące ustalenia śledczych

05.04.2019 18:02
Dwie kobiety zabiły siebie i sześcioro dzieci. Szokujące ustalenia śledczych
fot. NewYorkTimes

Szokujące ustalenia śledczych w związku ze słynną sprawą tajemniczej śmierci dwóch kobiet i sześciorga adoptowanych dzieci w Kalifornii w 2018 roku. Według koronera, kobiety świadomie zjechały samochodem z klifu doprowadzając do śmiertelnego wypadku.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Do tragicznego wypadku doszło w 2018 roku w Kalifornii. Jennifer i Sarah zostały znalezione martwe w samochodzie w pobliżu urwiska. Ciała dzieci znaleziono w różnych miejscach. Markis, Jeremiah i Abigail zostali znalezieni blisko samochodu. Po kilku tygodniach wyłowiono z wody ciało Ciery. Hannah – została zidentyfikowana za pomocą badań DNA. Ciała Devonta nigdy nie odnaleziono.

Zobacz także

Śledczy ustalili, że wypadek został spowodowany świadomie. Kobiety zjechały rozpędzonym samochodem z klifu kilka dni po tym, jak wszczęto przeciwko nim postępowanie w sprawie rzekomego zaniedbywania dzieci.

Zobacz także

Sarah miała wyszukiwać w Internecie frazę „śmierć przez utonięcie”, a Jennifer prowadziła auto ku przepaści z pełną premedytacją. – Obie zdecydowały, że to będzie koniec, że jeśli nie będą mogły wychowywać swoich dzieci, nikt nie będzie mógł tego robić – powiedział Jake Slates, śledczy z Highway Patrol.

RadioZET.pl/NewYorkTimes