Zamknij

Tusk wstawił zdjęcie z Justinem Trudeau. Internautów zachwyciła żona byłego premiera [FOTO]

Redakcja
09.06.2018 21:56
Kanada
fot. AFP/East News

Donald Tusk opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie w towarzystwie premiera Kanady Justina Trudeau. Towarzyszyły im także żony, a internauci zachwycili się kreacją Małgorzaty Tusk.

Tusk jako szef Rady Europejskiej uczestniczył w szczycie G7 w kanadyjskim Quebecu. To spotkanie najważniejszych przywódców z najpotężniejszych podmiotów politycznych świata.

Na swój profil na Instagramie (który dośc aktywnie prowadzi od niedawna), wrzucił fotografię z gospodarzem wydarzeniem, premierem Kanady, jego żoną oraz swoją małżonką, Małgorzatą:

Cała czwórka wygląda bardzo elegancko, ale polskich internautów najbardziej zachwyciła kreacja żony byłego polskiego premiera. Pani Małgorzata ubrana była w stylową sukienkę w kolorze mocnej czerwieni, o raczej minimalistycznym fasonie. Użytkownicy i użytkowniczki Instagrama komentowali ten strój w entuzjastycznym tonie:

"Serdecznie pozdrawiam. Pani Małgosiu, pięknie Pani wygląda, piękna suknia. I te włosy!", "Pani Małgosia klasa w 100%!", "Piękna żona w BOSKIEJ czerwonej sukience" - to tylko niektóre z reakcji.

Zobacz także

RadioZET.pl/Instagram/MP