Zamknij

Tragiczna śmierć tiktokerki. 21-latka za późno otworzyła spadochron

02.09.2022 23:32

Tanya Pardazi, popularna kanadyjska influencerka, zginęła tragicznie podczas skoku ze spadochronem. Okazało się, że kobiecie, dla które był to pierwszy samodzielny skok po ukończeniu specjalnego kursu, nie otworzył się spadochron.

Nie żyje znana tiktokerka
fot. Instagram/ryestnya

Tanya Pardazi była influencerką. Prowadziła konto na Instagramie, ale popularność przyniósł jej przede wszystkim Tik-Tok, gdzie obserwowało ją ponad 100 tysięcy użytkowników.

Mieszkała w Toronto, gdzie studiowała filozofię. Publikowała często oglądane filmiku, które zawierały różne materiały - od ciekawostek naukowych przez obserwacje rzeczywistości aż do instrukcji dotyczących makijażu.

Kanada. Tragiczna śmierć tiktokerki. Za późno otworzyła spadochron

21-latka była też modelką i półfinalistką konkursu Miss Canada. Jej ostatnią fascynacją były zaś skoki spadochronowe. Ukończyła nawet specjalny kurs, którym również chwaliła się w mediach społecznościowych.

loader

Niestety, pierwszy skok, który wykonała po ukończeniu kursu, zakończył się tragicznie. Do zdarzenia doszło w sobotę 27 sierpnia ok. godz. 18 czasu lokalnego w miejscowości Innisfil w prowincji Ontatio (południowo-wschodnia Kanada).

Jak podaje portal Global News, influencerka miała za późno otworzyć spadochron. Gdy spadła na ziemię, natychmiast wezwano pogotowie. Przetransportowano ją do szpitala, gdzie niestety zmarła.

Jej najbliżsi nie mogą się pogodzić z tą tragedią. - Była jedną z najodważniejszych dziewczyn, jakie miałam okazję spotkać. Obserwowanie, jak dociera do tak dużej publiczności, [...] rozmawianie o rzeczach, na których naprawdę jej zależało i które kochała, było naprawdę niesamowite - powiedziała w rozmowie z Global News przyjaciółka Tanyi Kimia Sepanlou.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Global News Toronto/Instagram