Zamknij

Kandydatka na burmistrza próbowała porwać noworodka. Matce podała narkotyki

18.02.2020 16:32

Policja z hrabstwa Pierce County w stanie Waszyngton zatrzymała 38-letnią Juliette Parker, byłą kandydatkę na burmistrza Colorado Springs. Kobieta usiłowała porwać z jednego z domów 3-tygodniowego noworodka. Matka dziecka w ostatniej chwili zdołała powiadomić służby.

Kandydatka na burmistrza próbowała porwać noworodka. Matce podała narkotyki
fot. koaa.com

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Wiadomo, że Juliette Parker planowała to porwanie od dawna. Według lokalnej policji, kobieta miała odwiedzić w tym celu co najmniej 10 kobiet. Podawała się wówczas za początkującą fotografkę, oferując matkom bezpłatną sesję zdjęciową. W tym celu posługiwała się nazwiskami Noel i Gaines. Śledczym nie udało się jeszcze zidentyfikować wszystkich kobiet, z którymi kontaktowała się 38-latka.

Zobacz także

Parker chciała porwać dziewczynkę, która nie skończyła jeszcze pięciu tygodni. Zgodnie z planem, miała wyjechać z dzieckiem do innego stanu i wychowywać je jak swoje.

Zobacz także

Po dokonaniu starannej selekcji, Juliette Parker w końcu wybrała swoją ofiarę. Jej dom odwiedziła trzy razy. W trakcie jednej z wizyt nalegała, aby zrobić sobie z noworodkiem pamiątkowe selfie. Zdarzało się także, że wycierała chusteczką miejsca, które dotknęła. Nie wzbudziło to jednak podejrzeń kobiety.

Zobacz także

Podczas ostatniej wizyty, Parker poczęstowała matkę 3-tygodniowej dziewczynki ciastem. W środku ukryła narkotyki. Po kilku chwilach kobieta zaczęła wymiotować i słaniać się na nogach. To wtedy doszło do próby porwania malutkiego dziecka. Jak podaje policja, w domu obecna była także córka Parker, która pomagała jej w próbie porwania.

Odurzona kobieta zdołała w ostatniej chwili powiadomić policję i udaremnić Juliette Parker ucieczkę. Okazało się, że 38-latka dobrze jest znana niektórym mieszkańcom. W 2019 roku kandydowała bowiem na burmistrza Colorado Springs.

Zobacz także

RadioZET.pl/ CBSNews/ USAToday