Zamknij

Polak aresztowany za nękanie Katy Perry. Postawiono mu kilka zarzutów

Redakcja
29.12.2017 16:45
Polak aresztowany za nękanie Katy Perry. Postawiono mu kilka zarzutów
fot. Archiwum Radia ZET

Fan z Polski został aresztowany za nękanie znanej amerykańskiej piosenkarki – Katy Perry. Paweł J. będzie mógł opuścić areszt dopiero po wpłaceniu kaucji w wysokości ponad 30 tysięcy dolarów.

Jak informują zagraniczne i polskie media, Paweł J., wierny fan wokalistki, chciał za wszelką cenę przedostać się na zaplecze koncertu, który odbywał się w American Airlines Arena. Ochrona nie pozwoliła mężczyźnie na spotkanie z ulubioną gwiazdą – tylko zawiadomiła policję.

Mężczyzna trafił do aresztu. Podczas składania zeznań przyznał się do tego, że kilka dni wcześniej wspinał się po schodach przeciwpożarowych na 14. piętro hotelu w Miami Beach, gdzie podczas trasy koncertowej zatrzymała się wokalistka.

Jak czytamy w serwisie wprost.pl – Paweł J. miał wyznać funkcjonariuszom, że kocha Katy Perry i zrobi wszystko, co w jego mocy, aby stworzyć z nią szczęśliwy związek.

Śledczy, których zaniepokoiła obsesja mężczyzny, postawili Polakowi kilka zarzutów. Chodzi m.in. o próbę ucieczki przed policją, prześladowanie, nagabywanie, grasowanie oraz opór podczas aresztowania.

Polak, który przebywa w Stanach Zjednoczonych w ramach wizy turystycznej, trafił do aresztu. Wydzie z niego dopiero wtedy, gdy wypłaci kaucję, w wysokości 30 tysięcy dolarów.

RadioZET.pl/SI