Zamknij

Matka trójki dzieci zginęła, skacząc na bungee. Wszystko nagrała kamera

13.10.2021 17:38

Mieszkanka Kazachstanu Jewgienija Leontiewa zginęła tragicznie podczas skoku na bungee. Wypadek wydarzył się prawdopodobnie w wyniku nieprawidłowego zabezpieczenia liny. W sieci pojawiły się nagrania, na których uchwycono moment tragedii.

tragiczny skok na bungee
fot. YouTube.com/Danny Adivo

Skok na bungee zakończył się tragicznie dla mieszkanki Kazachstanu. 33-letnia Jewgienija Leontiewa postanowiła zeskoczyć z dachu hotelu w Karagandzie. Niestety uprząż prawdopodobnie nie została zamontowana prawidłowo i kobieta spadła na ziemię z wysokości 25 metrów.

Kazachstan. 33-latka zginęła podczas skoku na bungee

Na filmie widać, jak jeden z mężczyzn montuje uprząż zabezpieczającą na pasie 33-latki. Chwilę później Jewgienija wchodzi na krawędź dachu i skacze. Niestety, skok kobiety się nie udaje, a mieszkanka Kazachstanu z dużą siłą uderza w ziemię.

33-latka została przewieziona do szpitala, gdzie przeszła operację z powodu poważnych obrażeń głowy, ale wkrótce zmarła. Według świadków kobieta oddała skok, zanim odpowiednio zabezpieczono linę.

Według lokalnych mediów skok na bungee miał być prezentem urodzinowym dla mieszkanki Kazachstanu i nie był to jej pierwszy raz. Tuż po 33-latce z dachu hotelu miała skoczyć jej przyjaciółka. Były podekscytowane tym faktem i chwaliły się nim w mediach społecznościowych. 

Jewgienija osierociła troje dzieci. W sprawie fatalnego w skutkach skoku wszczęto śledztwo w związku z podejrzeniami o zaniedbania ze strony organizatorów.

RadioZET.pl/Daily Mail/nypost.com/The Sun