Zamknij

Kazirodczy romans w USA. Nastolatka urodziła dziecko własnemu ojcu

Redakcja
13.04.2018 16:53
Romans w USA
fot. Shutterstock + Facebook

Gdy Katie Pladl była niemowlęciem, rodzice oddali ją do domu dziecka. Mając 18 lat postanowiła ich odszukać. Zamieszkali razem, lecz z czasem losy rodziny Pladl przerodziły się w coś niepokojącego. Tragiczny finał opisywały media w całych Stanach Zjednoczonych.

Katie znalazła swoich rodziców na Facebooku i odezwała się pierwsza. W sierpniu 2016 r. nastolatka wprowadziła się do swoich biologicznych rodziców w Knightdale, w Karolinie Północnej. Para bardzo żałowała, że 18 lat wcześniej oddała ją do domu dziecka.

Córka urodziła dziecko swojemu ojcu

Z czasem małżeństwo zaczęło się kłócić i kobieta wyprowadziła się z domu. Pomiędzy córką a ojcem zaczęły się dziać dziwne rzeczy. Zaczęli traktować się jak partnerzy, a z czasem wywiązał się płomienny romans. Katie zakochała się z wzajemnością w swoim biologicznym ojcu i z we wrześniu 2017 r. przyszło na świat ich dziecko.

Kazirodczy romans w USA

Steven Pladl poślubił swoją córkę na nielegalnej ceremonii, a jego była żona (matka Katie) powiadomiła o wszystkim policję. Oboje usłyszeli zarzuty. To był początek tragicznych wydarzeń, które miały miejsce kilka dni później. Steven usłyszał od „córki-żony”, że ta chce się z nim rozstać. Mężczyzna załamał się do tego stopnia, że zamordował Katie i ich dziecko, a następnie jej adopcyjnego ojca, z którym mieszkała przez niemal 18 lat. Na końcu sam popełnił samobójstwo.

Zdjęcia rodziny Pladl z mediów społecznościowych:

RadioZET.pl/Fakt24.pl/strz