Zamknij

Tragedia na imprezie, nie żyje 20-latka. Wypiła drinka i straciła przytomność

18.01.2022 15:59
Kelsey Corps nie żyje
fot. Facebook: Kelsey Corps

20-letnia Kelsey Corps nie żyje. Młoda Brytyjka zasłabła podczas imprezy. Jak ustalili lekarze, 20-latka pomieszała narkotyk ecstasy z alkoholem. Przyczyną zgonu okazała się niewydolność organów i zatrzymanie akcji serca. Corps była także zakażona koronawirusem.

Tragedia rozegrała się podczas festiwalu Wonderwood w hrabstwie Lancaster w Wielkiej Brytanii. 20-letnia Kelsey Corps trafiła do szpitala po tym, jak zasłabła w trakcie imprezy. Zmarła następnego dnia.

Według lekarzy 20-latka pomieszała alkohol z tabletkami ecstasy. - W sobotni poranek ja i Kelsey złapaliśmy taksówkę na imprezę i zaczęliśmy pić alkohol. Nie pamiętam, kiedy braliśmy tabletki, Kelsey miała przy sobie 2-3 ecstasy - mówił przed sądem jej przyjaciel.

Tragedia na imprezie. Nie żyje 20-letnia Kelsey Corps

W trakcie festiwalu Corps nagle źle się poczuła i poprosiła o wodę. Jej znajomy nie mógł jednak jej znaleźć. Stan 20-latki gwałtownie się pogarszał. Gdy na miejsce przyjechała karetka pogotowia, dziewczyna była już nieprzytomna. Do szpitala trafiła będąc w śpiączce.

kelsey 3
fot. Facebook: Kelsey Corps
kelsey 2
fot. Facebook: Kelsey Corps

- Jej temperatura wynosiła 42 stopnie, miała szybkie tętno i niskie ciśnienie krwi. Otrzymała pozytywny wynik testu na COVID-19 i została przeniesiona do jednostki krytycznej. Tam zmarła - powiedział dr Simon Vaughan z Blackpool Victoria Hospital.

Sekcja zwłok wykazała wysoki poziom narkotyków w organizmie 20-latki. Przyczyną jej zgonu okazała się niewydolność organów i zatrzymanie akcji serca.

RadioZET.pl/ Daily Mail/ The Sun

C