Zamknij

Kobiety przebrane za zakonnice napadły na bank. Szuka ich FBI

Redakcja
30.08.2017 14:58
Kobiety przebrane za zakonnice napadły na bank. Szuka ich FBI
fot. FBI

Historia rodem z filmu sensacyjnego wydarzyła się w mieście Tannersville w stanie Pensylwania. Dwie kobiety przebrane za zakonnice z bronią w ręku napadły na bank. Gdy pracownicy włączyli alarm, te rzuciły się do ucieczki. FBI opublikowało ich wizerunki.

W poniedziałek 28 sierpnia po południu do banku w Tannersville dwie kobiety w okularach przeciwsłonecznych i strojach zakonnic wbiegły i grożąc bronią zaczęły krzyczeć, żądając pieniędzy. Zszokowani pracownicy banku zachowali jednak zimną krew i natychmiast włączyli sygnał alarmowy.

Napad na bank

Głośna syrena sprawiła, że przestępczynie wybiegły z banku, nie robiąc nikomu krzywdy. Lokalny oddział policji natychmiast zarządził obławę, jednak nie przyniosła ona skutku. – Nie ma nawet dowodów świadczących o tym, czy kobiety poruszały się samochodem – podaje stacja „ABC”.

Śledztwo przejęło FBI

Już następnego dnia po zdarzeniu śledztwo przejęło FBI, które opublikowało w sieci wizerunek poszukiwanych. Duże przeciwsłoneczne okulary u jednej z nich utrudniają jednak identyfikację.

Czy sprawcy ataku w Rimini powinni odbyć karę w Polsce? Wypowiedz się w naszym serwisie MAM ZDANIE.

RadioZET.pl/BBC/ABC/strz