Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kobiety przebrane za zakonnice napadły na bank. Szuka ich FBI

30.08.2017 14:58
xxx wiadomosci

Historia rodem z filmu sensacyjnego wydarzyła się w mieście Tannersville w stanie Pensylwania. Dwie kobiety przebrane za zakonnice z bronią w ręku napadły na bank. Gdy pracownicy włączyli alarm, te rzuciły się do ucieczki. FBI opublikowało ich wizerunki.

Kobiety przebrane za zakonnice napadły na bank. Szuka ich FBI fot. FBI

W poniedziałek 28 sierpnia po południu do banku w Tannersville dwie kobiety w okularach przeciwsłonecznych i strojach zakonnic wbiegły i grożąc bronią zaczęły krzyczeć, żądając pieniędzy. Zszokowani pracownicy banku zachowali jednak zimną krew i natychmiast włączyli sygnał alarmowy.

Napad na bank

Głośna syrena sprawiła, że przestępczynie wybiegły z banku, nie robiąc nikomu krzywdy. Lokalny oddział policji natychmiast zarządził obławę, jednak nie przyniosła ona skutku. – Nie ma nawet dowodów świadczących o tym, czy kobiety poruszały się samochodem – podaje stacja „ABC”.

Śledztwo przejęło FBI

Już następnego dnia po zdarzeniu śledztwo przejęło FBI, które opublikowało w sieci wizerunek poszukiwanych. Duże przeciwsłoneczne okulary u jednej z nich utrudniają jednak identyfikację.

Czy sprawcy ataku w Rimini powinni odbyć karę w Polsce? Wypowiedz się w naszym serwisie MAM ZDANIE.

RadioZET.pl/BBC/ABC/strz

Oceń