Zamknij

Znęcał się nad rodziną. Wpadł, bo syn włączył mikrofon podczas lekcji online

30.04.2020 15:08
dziecko
fot. Shutterstock

W związku z pandemią koronawirusa w wielu krajach lekcje odbywają się online. Do nieprzyjemnego incydentu doszło w Mediolanie. Uczeń nie wyłączył mikrofonu i cała klasa słyszała odgłosy awantury w domu.

Cała Europa walczy z epidemią koronawirusa. Zajęcia dla uczniów odbywają się zdalnie. Chłopiec z jednej ze szkół w Mediolanie doznał upokorzenia, kiedy z powodu włączonego mikrofonu nauczycielka usłyszała, jak ojciec dziecka bije jego matkę.

Chcesz być na bieżąco z newsami z Warszawy? Dołącz do naszej grupy na FB

Nauczycielka usłyszała podczas zdalnej nauki, jak ojciec ucznia bije matkę

Jak informuje polsatnews.pl, powołując się na włoski dziennik "La Repubblica", środowisko nauczycielskie wiedziało o trudnej sytuacji rodzinnej chłopca, dlatego kiedy tylko prowadząca zajęcia usłyszała krzyki i szamotaninę, zaalarmowała policję. Funkcjonariusze zastali w domu ojca znęcającego się nad rodziną.

Według doniesień dziennika "La Repubblica", 48-latek szybko wpadał szał. Żona mężczyzny już wcześniej informowała policję o swojej trudnej sytuacji. Kiedy na miejsce przyjechały służby, atak wciąż trwał. Tym razem agresor został złapany na gorącym uczynku i trafił do aresztu.

We Włoszech szkoły będą zamknięte do września. Egzaminy maturalne i gimnazjalne odbędą się w czerwcu.

Zobacz także

RadioZET.pl/polsatnews.pl/"La Repubblica"