Zamknij

Staż marzeń? Wakacyjna praca z papugami na Kostaryce

Redakcja
15.05.2017 11:14
Staż marzeń? Wakacyjna praca z papugami na Kostaryce
fot. Flickr

Rajska plaża, praca ze zwierzętami i dobra pensja. Brzmi jak mrzonka? Biuro podróży Holiday Pirates i fundacja World Parrot Trust udowadniają, że można mieć to wszystko. Trwa rekrutacja do ciekawego projektu na Kostaryce. 

Rzuć wszystko, jedź na Kostarykę i zaopiekuj się papugami. I to za dobre pieniądze! Taką ofertę dla miłośników zwierząt ma biuro podróży Holiday Pirates i fundacja Parrot Trust prowadząca ptasi azyl w tym kraju. 

W sierpniu kilku szczęśliwców zostanie wolontariuszami na Punta Islita, rajskiej wyspie w rejonie kostarykańskiego półwyspu Nicoya. Za swoją pracę będą pobierać sowite wynagrodzenie. Wybrani aplikanci poświęcą się ochronie i pielęgnacji papug zagrożonych wyginięciem. Do głównych zadań (oprócz opieki nad arami) należy prowadzenie bloga i konta na Instagramie ze zdjęciami kolorowych ptaków. To ostatnie wydaje się wyjątkowo proste, biorąc pod uwagę krajobraz i okoliczności przyrody Kostaryki.

Aby wziąć udział w rekrutacji należy nagrać 3-minutowe wideo, w którym w jakiś sposób przekonamy do siebie jury. Nagrania oceniać będą także internauci. Wygrają najpopularniejsze filmiki. 

Staż trwa 4 tygodnie, a pensja wynosi ponad 8 tys. złotych. Za to wspomnienia i wrażenia z pewnością okażą się bezcenne. 

Jeśli w tym roku jest już za późno, zawsze można spróbować w następnym. 

RadioZET.pl/KM