Zamknij

Sprzedała dobytek i wyjechała z nowym partnerem. Jej zwłoki odkryto w walizce

07.02.2020 15:46
Sprzedała dobytek i wyjechała z nowym partnerem. Jej zwłoki odkryto w walizce
fot. ArtOlympic/Shutterstock

O makabrycznej zbrodni pisze m.in. brytyjski "Daily Mail". 52-letnia Kanadyjka Nathalie Fraser przeprowadziła się na Kubę ze swoim młodszym o 13-lat partnerem, wcześniej sprzedając dom w Montrealu.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

52-latka zamieszkała na Kubie ze swoim 39-letnim partnerem, Kubańczykiem Leonelem Leonen Nuviolą. Jak podaje „Daily Mail”, para była ze sobą 1,5 roku. Według najbliższych 52-letniej Nathalie, ona i Leonel stanowili udany związek, zdaniem jednej z córek kobiety byli w sobie „bardzo zakochani”. Jak z kolei relacjonowała druga córka 52-latki, partner matki nie budził jej zaufania.

Zobacz także

Rodzina Nathalie Fraser na początku dowiedziała się, że kobieta zaginęła.

Czułam, że stało się coś poważnego. Gdy pojechałam na Kubę, zobaczyłam, że jest zaborczy, impulsywny i kontrolujący. Moja matka powiedziała, że to dlatego, że denerwował się z powodu spotkania ze mną

Marie-Eve Fraser

W styczniu bieżącego roku policja znalazła zwłoki 52-letniej Kanadyjki. Znajdowały się one w walizce, wyrzuconej na wysypisko śmieci w Matanzas.

Zobacz także

"Brutalne morderstwo, wiele wycierpiała"

Pierwsze podejrzenia padły od razu na partnera Fraser. Leonel Leon Nuviola został aresztowany jako główny podejrzany w sprawie o morderstwo.

Zobacz także

Dowiedzieliśmy się, że to brutalne morderstwo, że wiele wycierpiała. Jej ciało znaleziono w walizce na śmietniku

Siostra Nathalie Fraser

 

RadioZET.pl/DailyMail