Zamknij

Kushal Punjabi nie żyje. 37-letni aktor Bollywood osierocił 3-letnie dziecko

28.12.2019 22:09
Kushal Punjabi nie żyje. 37-letni aktor Bollywood osierocił 3-letnie dziecko
fot. itsme_kushalpunjabi/Instagram Printscreen

Kushal Punjabi był jedną z największych gwiazd indyjskiego kina Bollywood. Jak informują zagraniczne media, 37-latek popełnił samobójstwo, zostawiając po sobie list pożegnalny. Aktor osierocił 3-letnie dziecko.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Ciało Kushala Punjabiego zostało znalezione w czwartek, około godziny 2.00 w nocy czasu miejscowego. Tragicznego odkrycia dokonali jego rodzice. Przyjechali oni do domu gwiazdora w Bombaju po tym, jak przez dłuższy czas syn nie odbierał od nich telefonów.

Zostawił 3-letniego syna

Według doniesień zagranicznych mediów, Kushal Punjabi miał od wielu lat zmagać się z ciężką depresją. Tancerz i choreograf pozostawił wzruszający list pożegnalny, w którym prosił, by w związku z jego śmiercią nie doszukiwać się winnych. Zawarł tam również swoją wolę odnośnie podziału majątku. Wszelkie oszczędności i dobytek ma zostać podzielony pomiędzy jego 3-letniego syna, rodziców i siostrę. Rodzina, przyjaciele oraz fani aktora są zrozpaczeni. 37-latek jeszcze przed śmiercią opublikował na Instagramie zdjęcie ze swoim ukochanym synkiem.

Zobacz także

Bezpośrednia przyczyna targnięcia się aktora na swoje życia na razie pozostaje nieznana.

Zobacz także

37-letni Kushal Punjabi był niezwykle znany w świecie Bollywood. Pracę w indyjskim show-biznesie rozpoczął w 1995 roku. Zajmował się tańcem, choreografią i grą aktorską. Miał na koncie udział w wielu głośnych, bollywoodzkich produkcjach. Grał w filmach pełnometrażowych, a także serialach. Zasłynął m.in. rolą w Mouthful Of Sky" oraz „Marriage”.

Zobacz także

Kushal Punjabi zagrał również w filmie o tematyce wojennej pt. "Lakshya" i w horrorze "Kaal". Ponadto, Punjabi był też sportowcem i wygrał bardzo znany telewizyjny program, którego pierwowzorem był amerykański teleturniej „Wipeout”. Łącznie, gwiazdor wystąpił w ponad 20 programach telewizyjnych.

 

RadioZET.pl/dailymail.co.uk/indiatimes.com/o2.pl