Zamknij

Landon Clifford nie żyje. 19-letni Youtuber osierocił dwie małe córeczki

26.08.2020 13:23
Landon Clifford
fot. Instagram.com/Camryn Clifford

Landon Clifford, nastoletnia gwiazda serwisu YouTube i ojciec dwójki małych dzieci nie żyje - informuje CNN. Miał 19 lat. 

Landon Clifford zmarł w wieku 19 lat. Informację o śmierci Youtubera przekazała w mediach społecznościowych jego żona Camryn Clifford. Landon Clifford zmarł 13 sierpnia po spędzeniu sześciu dni w śpiączce farmakologicznej. Przyczyną śmierci 19-latka było uszkodzenie mózgu

''Był niesamowitym mężem i najlepszym ojcem, o jakim dziewczynki mogły marzyć. Smuci mnie, że nigdy go naprawdę nie poznają. Był taki młody i miał o wiele więcej do przeżycia'' - napisała na Instagramie 19-letnia Camryn Clifford. 

Landon Clifford nie żyje. Osierocił dwie córki

Camryn i Landon Clifford pobrali się w czerwcu 2019 roku. Dwa lata wcześniej na świat przyszła ich pierwsza córka Collette Briar. W maju br. urodziło się ich drugie dziecko - Delilah Rose. Młode małżeństwo prowadziło popularny kanał ''Cam & Fam'' na YouTube, który miał 1,3 mln subskrybentów. Ich filmy pokazywały życie nastoletnich rodziców. Ostatnie nagranie udostępniono dwa miesiące temu. 

19-letnia Camryn Clifford poinformowała, że narządy jej męża zostały przekazane na transplantacje.

Zobacz także

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/CNN/.usatoday.com