Zamknij

Nie żyje 13-letnia gwiazda Broadwayu. Współpracowała m.in. ze Scarlett Johansson

11.11.2019 14:58
Nie żyje 13-letnia gwiazda Broadwayu. Współpracowała m.in. ze Scarlett Johansson
fot. VNG01-NEWS/Youtube Printscreen

Nie żyje 13-letnia Laurel Griggs, młoda aktorka z Broadwayu. Artystka miała na koncie m.in. współpracę ze Scarlett Johansson i Benjaminem Walkerem.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Do śmierci 13-latki doszło we wtorek – poinformowały zagraniczne media. Pogrzeb artystki odbył się w piątek. Wiadomość o odejściu nastolatki przekazano opinii publicznej dopiero teraz.

Zobacz także

Po ujawnieniu tragicznej wiadomości, wielu aktorów z Broadwayu skierowało słowa wsparcia i otuchy do pogrążonych w żałobie, bliskich młodej aktorki. Fani Laurel Griggs również są zrozpaczeni.Nastolatka była uznawana za niezwykle utalentowaną aktorkę.

Laurel Griggs mieszkała w Nowym Jorku, z rodzicami. Pracowała w teatrze na Broadwayu, ale oprócz tego prowadziła życie normalnej nastolatki - między chodziła do publicznej szkoły, spotykała się z rówieśnikami i opiekowała swoim psem.

Zobacz także

Kariera młodej aktorki

Laurel Griggs wystąpiła na Broadwayu po raz pierwszy…w wieku 6 lat. To właśnie wtedy zagrała u boku m.in. wielkiej gwiazdy Scarlett Johansson w przedstawieniu „Kotka na gorącym blaszanym dachu. Grała Ivankę, w której rolę wcielała się później przez następne kilkanaście miesięcy.

Kariera nastolatki rozwinęła się w oszałamiającym tempie. Laurel grała w bardzo wielu reklamach oraz kolejnych spektaklach teatralnych. Podkładała również głosy do bajek, m.in. w serialu „Bąbelkowy świat gupików". Nastolatka w 2016 roku pojawiła się w "Cafe Society", wystąpiła również w słynnym na całym świecie programie "Saturday Night Live".

Zobacz także

Amerykańskie media poinformowały, że nastolatka zmarła w wyniku potężnego ataku astmy.

 

RadioZET.pl/NBC News/YoungBrodwayNews/HollywoodReporter