Zamknij

Tragiczna śmierć nastolatki, zginęła w ślepej uliczce. Jej ojciec trafił do aresztu

27.01.2022 17:50
nie żyje lauren malt
fot. Facebook: Lauren Malt

44-letni Nigel Malt jest oskarżony o zabicie swojej 19-letniej córki. Mężczyzna potrącił nastolatkę samochodem w ślepej uliczce. W ocenie śledczych, wiele wskazuje na to, że zrobił to celowo. Wiadomo, że prowadził auto pod wpływem alkoholu.

Tragedia rozegrała się w West Winch, niedaleko Kings Lynn w Wielkiej Brytanii. 19-letnia Lauren Malt została potrącona samochodem przez kierowcę w ślepej uliczce, obok placu zabaw. Szybko okazało się, że za kierownicą siedział ojciec nastolatki - 44-letni Nigel Malt.

Lauren została przewieziona do szpitala, ale na miejscu lekarze stwierdzili jej zgon. Sekcja zwłok ustaliła wstępną przyczynę śmierci jako urazy klatki piersiowej i brzucha. Jej ojciec został tymczasowo aresztowany i oskarżony o zabójstwo. Według śledczych, wiele wskazuje na to, że potrącił Lauren celowo.

Tragiczna śmierć nastolatki. Jej ojciec został oskarżony o zabójstwo

Pierwsza rozprawa w sądzie trwała zaledwie kilka minut. Nigel Malt pojawił się tam tylko po to, aby potwierdzić swoje imię, nazwisko i najważniejsze dane osobowe. Lokalne media podkreślają, że wchodził do sądu "wyraźnie utykając".

Wiadomo, że w momencie prowadzenia samochodu Nigel Malt znajdował się pod wpływem alkoholu. Jego adwokat powiedział, że ustalenia "mają jak dotąd 46 stron, ale oczekują na znacznie więcej".

Bliscy Lauren żegnają ją od kilku dni w mediach społecznościowych. "Naprawdę była jedyna w swoim rodzaju i będzie za nią tęsknić tak wielu – taka cudowna, troskliwa młoda osoba odebrana nam zbyt wcześnie. Moje serce jest z jej rodziną" - napisali jej przyjaciele.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/ Independent/ The Sun

C