Zamknij

Mężczyzna ożył w trakcie swojego pogrzebu. Szokujące nagranie w sieci

30.07.2021 14:00
mężczyzna ożył na swoim pogrzebie
fot. Facebook: Gulf Today

Sceny rodem z filmu grozy rozegrały się podczas ceremonii pogrzebowej w mieście Hermel w Libanie. W pewnym momencie żegnany przez żałobników mężczyzna obudził się we własnej trumnie. Pogrzeb przerwano, a mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Liban. W tracie ceremonii pogrzebowej w mieście Hermel w północno-wschodniej części kraju, żałobnicy dostrzegli, że uznany za zmarłego mężczyzna zaczął oddychać. Do mediów społecznościowych trafiło nagranie przedstawiające niecodzienne wydarzenie.

Na nagraniu widzimy zgromadzonych wokół trumny żałobników. W momencie, gdy dostrzegli oni, że leżący w otwartej trumnie mężczyzna daje oznaki życia, część wyraźnie oszołomionych osób zaczęła podejmować pewne działania. Jeden z mężczyzn zaczął np. wykonywać uciśnienia klatki piersiowej.

Z kolei kobieta stojąca obok trumny płakała i dotykała ciała mężczyzny błędnie uznanego za zmarłego. Lokalne media podają, że lekarze potwierdzili już, że mężczyzna żyje i obecnie przebywa w szpitalu. Nie wiadomo jednak, jak doszło do tak nieprawdopodobnej pomyłki.

RadioZET.pl/ Gulf Today/ Daily Star