Zamknij

"Oni handlują dziećmi". Lindsay Lohan spoliczkowana w Moskwie [WIDEO]

Redakcja
29.09.2018 20:24
Linsdey Lohan. Dziwne wideo z udziałem celebrytki. Została spoliczkowana w Moskwie
fot. Linsdey Lohan/Instagram

Fala krytyki spadła na amerykańską aktorkę Lindsay Lohan. Podczas wizyty w Moskwie starała się wyrwać bezdomnej matce jej dziecko i zabrać je do hotelu. Przy okazji celebrytka wypowiadała rasistowskie komentarze. W odpowiedzi kobieta spoliczkowała Lohan, a nagranie z incydentu aktorka udostępniła w sieci.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Jak podało Euronews, do incydentu doszło na jednej z moskiewskich ulic nad ranem w sobotę.

Lohan podczas transmisji wideo przez Instagrama powiedziała, że chce przedstawić swoim fanom rodzinę syryjskich imigrantów, która "naprawdę potrzebuje pomocy".

Lindsay Lohan na plaży w Tajlandii. Kolejny dowód, że przeszła na islam?

- Nie powinnaś spać na podłodze, rozumiesz to? Jesteś dobrym, małym chłopcem i to nie jest w porządku - mówiła aktorka na nagraniu. W tym momencie Amerykanka przykucnęła przy kobiecie, mężczyźnie i trójce dzieci siedzących na ziemi pod kocem.

Celebrytka tłumaczyła, że chce zabrać dzieci do swojego samochodu i umieścić je w hotelowym pokoju. W momencie, kiedy matka dzieci odmówiła wpuszczenia ich do samochodu, zaczęła oddalać się od Lohan.

To spotkało się z agresywną reakcją aktorki, która zaczęła podążać za spotkaną rodziną. - Popatrz co się dzieje, oni handlują dziećmi. Robiąc to, niszczysz arabską kulturę - powiedziała Lohan.

Mówiła również do dzieci i kobiety: - Jestem z wami chłopcy, cały świat to widzi (...) Będę chodzić za tobą wiecznie, zostanę z tobą, nie martw się. Czy on jest twoim synem? Daj mi rękę.

Zobacz także

Po chwili Lohan zostaje spoliczkowana przez spotkaną kobietę i upadła na ziemię. Po chwili aktorka opowiadała z płaczem o swoim przerażaniu całą sytuacją. Kontrowersyjne wideo zostało usunięte z profilu Lohan na Instagramie (obserwuje go ponad 6,8 miliona użytkowników), ale jego kopie są nadal udostępniane w sieci.

Kim jest Lindsay Lohan?

32-letnia Lindsay Lohan to amerykańska piosenkarka popowa i aktorka. Jej kariera rozpoczęła się od występów jako nastolatka w produkcjach Disneya. Do najbardziej znanych jej ról filmowych należy występ w komedii "Zakręcony piątek" z 2003 roku.

W ostatnich latach Lohan jest bohaterką skandali obyczajowych oraz walki z uzależnieniami od środków odurzających.

Zobacz także

RadioZET.pl/Euronews/PTD