Zamknij

Przeprowadzka, zakwaterowanie i 8 tysięcy pensji! Praca marzeń w Emirates

Redakcja
30.01.2018 20:03
Przeprowadzka, zakwaterowanie i 8 tysięcy pensji! Praca marzeń w Emirates
fot. Pixabay

Najbardziej luksusowe linie lotnicze na świecie poszukują kandydatów na stewardesy i stewardów. Oferta Emirates wzbudziła ogromne zainteresowanie w mediach społecznościowych. 

Zagłosuj

Czy chciałbyś/aś mieszkać w Dubaju?

Liczba głosów:

Na stronie linii lotniczych Emirates pojawiło się ogłoszenie, które w krótką chwilę obiegło internet. Jakie wymagania trzeba spełniać, aby dołączyć do załogi luksusowego przewoźnika? Kandydat powinien mieć ukończone co najmniej 21 lat oraz minimum 160 cm wzrostu. Dodatkowo wymagana jest ukończona szkoła średnia, biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie oraz roczne doświadczenie w obsłudze klienta. W ogłoszeniu zwrócono uwagę na pozytywne nastawienie i sprawność fizyczną.

Potencjalny pracownik musi być gotowy na przeprowadzkę do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. W Dubaju będzie miał zagwarantowane zakwaterowanie i wynagrodzenie rzędu 8 tysięcy złotych miesięcznie. 

Zobacz także

W aplikacji online należy załączyć CV, zdjęcie oraz odpowiedzieć na kilka pytań w nagranym przez siebie filmiku. 

Emirates Airline to linie lotnicze mające siedzibę w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Ich głównym węzłem jest lotnisko w Dubaju. Linia zatrudnia ponad 60 000 osób oraz jest własnością rządu ZEA. Linia powstała 25 października 1985. Na początku dysponowała dwoma wyleasingowanymi samolotami: Boeing 737 oraz Airbus A300. Pierwsze loty odbywały się do Karaczi oraz Mumbaju. Pierwszym europejskim portem docelowym był Londyn (Gatwick) dodany w lipcu 1987.

RadioZET.pl/DG