Zamknij

Pracowniczka linii Wizz Air obraziła Polkę. "Fucking Polish people"

Redakcja
04.04.2018 21:27
Wizz Air
fot. Pixabay

Jedna z czytelniczek przesłała do redakcji list i opisała w nim oburzającą sytuację, do jakiej doszło na lotnisku w Liverpoolu. Polka została nieprofesjonalnie potraktowana przez pracowniczki linii Wizz Air. Jedna z nich wyzwała ją od „Fucking Polish people”  -podaje "Polish Express".

Rozlicz PIT i pomóż dzieciom z Fundacji Radia ZET. Ściągnij darmowy program

Do zdarzenia na lotnisku w Liverpoolu doszło 2 kwietnia 2018 roku. Kobieta z dwójką małych dzieci miała lecieć do Gdańska. Jedna z pracownic nie chciała wpuścić na pokład jej starszego syna, bo jego paszport utracił ważność. Polka wcześniej zgłosiła fakt ten na infolinię Wizz Air. Tam usłyszała, że jej syn zostanie wpuszczony na pokład samolotu.

Kiedy pasażerka poprosiła o imię pracownicy i zapowiedziała, że złoży skargę, pracownica linii stwierdziła, że ''nikt nie musi nam się przedstawiać, bo jesteśmy tylko "fucking Polish people”.

Gdy na lotnisku pojawiła się policja, pracowniczki linii lotniczej oskarżały Polkę o wulgarne i agresywne zachowanie. Podróż w końcu nie doszła do skutku, a Polka po powrocie do domu, złożyła formalną skargę do firmy Wizz Air - informuje "Polish Express".

TO RÓWNIEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: 

RadioZET.pl/Polish Express/DG