Zamknij

Zwłoki Polaka na polu we Włoszech. Leżały tam kilka dni

06.10.2020 11:15
Zdjęcie ilustracyjne
fot. BRENDAN SMIALOWSKI/AFP/East News

Zwłoki Polaka znalezione na polu w miejscowości Livorno we Włoszech. O tragicznym odkryciu donosi m.in. "La Repubblica". Ciało mężczyzny zauważyło kilku chłopców, którzy w sobotę wieczorem weszli na teren nieużytków rolnych. Zdaniem policji, zwłoki leżały tam już kilka dni.

Zwłoki Polaka zostały znalezione w sobotę wieczorem na przedmieściach miejscowości Livorno we Włoszech. Grupa chłopców wybrała się na teren nieużytków rolnych. Na jednym z pól dostrzegli ciało naszego rodaka, niedaleko koszar policyjnych.

Zobacz także

Zwłoki były w stanie zaawansowanego rozkładu. Wezwani na miejsce policjanci zdołali ustalić, że należą one do 57-letniego Polaka. Marek I. miał przebywać w tych okolicach mniej więcej od trzech miesięcy. Był osobą bezdomną - informują włoskie media.

Zwłoki Polaka na polu we Włoszech. Leżały tam kilka dni

Służby natychmiast przeszukały okolicę, w której doszło do tragicznego odkrycia. W akcji brał udział również patrol rolniczy - pisze "La Repubblica".

Zobacz także

Przeprowadzono też wstępne oględziny ciała. Śledczy stwierdzili, że zgon nastąpił najprawdopodobniej z przyczyn naturalnych  kilka dni temu.

Zobacz także

Jednak bezpośrednia przyczyna śmierci mężczyzny nie jest znana. Ciało zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/Polsatnews.pl/La Repubblica