Zaoferował pomoc, a później zgwałcił 18-latkę. Policja publikuje nagranie [WIDEO]

Redakcja
07.07.2018 10:03
Zaoferował pomoc, a później zgwałcił 18-latkę. Policja publikuje nagranie [WIDEO]
fot. YouTube screen

Napaść seksualna w Wielkiej Brytanii. Żonaty pracownik korporacji zaprowadził 18-latkę w ciemny zaułek i zgwałcił. Dziewczyna bawiła się wcześniej na dyskotece i była pijana. Mężczyzna został skazany na 8 lat więzienia - podaje ''The Independent''. 

Chcesz śledzić takie informacje? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Jak informują brytyjskie media, do ataku doszło w marcu br. 18-latka została wyrzucona z jednego z londyńskich klubów. Nastolatka była pijana i zataczała się. Moment ten postanowił wykorzystać 28-latek, który zainteresował się dziewczyną. Mężczyzna miał zaoferować jej pomoc. 

Sanjay Naker wziął nastolatkę "na barana" i zaniósł w ciemną uliczkę. Tam doszło do dramatu. Kamery miejskiego monitoringu zarejestrowały moment, w którym opuszcza dziewczynę na ziemię i zaczyna gwałcił. Koszmar 18-latki trwał przez 30 minut - czytamy w ''The Independent''.

Nagranie opublikowane przez Metropolitan Police Service:

Gwałt na nastolatce został zauważony przez pracujących w pobliżu pracowników ochrony. Półnaga, nieprzytomna 18-latka leżała na ziemi. Na miejsce wezwano pogotowie. Dziewczyna trafiła do szpitala. Po przebudzeniu nie pamiętała, co jej się przytrafiło.

Zobacz także

28-letni gwałciciel był żonaty. W trakcie przesłuchania mówił, że nastolatka ''błagała go o seks''. Sąd uznał go za winnym trzech gwałtów, usiłowania gwałtu i napaści na tle seksualnym. Sanjay Naker został skazany na 8 lat więzienia. 

RadioZET.pl/The Independent/DG