Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

USA: Zwłoki 9-latki w worku marynarskim. Leżały na poboczu drogi

12.03.2019 12:36
xxx wiadomosci

Na poboczu drogi w pobliżu Los Angeles odnaleziono zwłoki. Ciało dziewięcioletniej dziewczynki znajdowało się w worku marynarskim. Policja zatrzymała dwie osoby. 

USA: Zwłoki 9-latki w worku marynarskim. Leżały na poboczu drogi fot. YouTube screen

Chcesz śledzić takie informacje? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Ciało dziewięciolatki odnaleziono w zeszły wtorek na poboczu drogi w miejscowości Hacienda Heights w hrabstwie Los Angeles. Jej głowa i górna część ciała wystawały z częściowo zapinanej na zamek czarnej marynarskiej torby - podaje CNN

Policja z Los Angeles zidentyfikowała ciało dziewczynki. To dziewięcioletnia Trinity Love Jones. Z dotychczasowych ustaleń śledczych wynika, że dziewczynka została zamordowana. Policja aresztowała dwie osoby powiązane ze sprawą jej śmierci. Funkcjonariusze nie wykluczają kolejnych zatrzymań. 

Śledczy nie ujawniają tożsamości zatrzymanych, ale zapowiedzieli, że więcej informacji zostanie opublikowanych w tym tygodniu.

W niedzielę członkowie rodziny Trinity zebrali się przy prowizorycznym pomniku w pobliżu drogi, na której znaleziono Trinity. Teren został ozdobiony różowymi kwiatami, balonami, maskotkami i zdjęciami młodej dziewczyny.

RadioZET.pl/CNN/DG 

Oceń