Zamknij

USA: Zwłoki 9-latki w worku marynarskim. Leżały na poboczu drogi

Dominik Gołdyn
12.03.2019 12:36
USA: Zwłoki 9-latki w worku marynarskim. Leżały na poboczu drogi
fot. YouTube screen

Na poboczu drogi w pobliżu Los Angeles odnaleziono zwłoki. Ciało dziewięcioletniej dziewczynki znajdowało się w worku marynarskim. Policja zatrzymała dwie osoby. 

Chcesz śledzić takie informacje? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Ciało dziewięciolatki odnaleziono w zeszły wtorek na poboczu drogi w miejscowości Hacienda Heights w hrabstwie Los Angeles. Jej głowa i górna część ciała wystawały z częściowo zapinanej na zamek czarnej marynarskiej torby - podaje CNN

Policja z Los Angeles zidentyfikowała ciało dziewczynki. To dziewięcioletnia Trinity Love Jones. Z dotychczasowych ustaleń śledczych wynika, że dziewczynka została zamordowana. Policja aresztowała dwie osoby powiązane ze sprawą jej śmierci. Funkcjonariusze nie wykluczają kolejnych zatrzymań. 

Śledczy nie ujawniają tożsamości zatrzymanych, ale zapowiedzieli, że więcej informacji zostanie opublikowanych w tym tygodniu.

Zobacz także

W niedzielę członkowie rodziny Trinity zebrali się przy prowizorycznym pomniku w pobliżu drogi, na której znaleziono Trinity. Teren został ozdobiony różowymi kwiatami, balonami, maskotkami i zdjęciami młodej dziewczyny.

RadioZET.pl/CNN/DG