Zamknij

Horror w rosyjskiej wsi. W lodówce 80-latki znaleziono części ludzkiego ciała

Redakcja
13.02.2019 20:57
Horror w rosyjskiej wsi. W lodówce 80-latki znaleziono części ludzkiego ciała
fot. Mary Evans Picture Library/East News

Makabrycznego znaleźli dokonała rosyjska policja w jednym z mieszkań we wsi Berezówka. W lokalu, który zajmowała 80-letnia mieszkanka wsi, znaleziono części ludzkiego ciała oraz ludzką krew. Wszystko to znajdowało się w lodówce kobiety.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Koszmarną historię opisał między innymi polski portal o2.pl.

Zobacz także

Kobietę natychmiast aresztowano. Nie poszło jednak łatwo - 80-latka była agresywna i nie chciała dobrowolnie pójść z policjantami. Zwłoki, które znaleziono w jej mieszkaniu było rozczłonkowane. Rosjanka podejrzana jest o morderstwo swojego współlokatora. Według informacji portalu o2.pl policja przyznała, że kobieta mogła zabić więcej osób.

Pies z ludzką ręką w pysku

Wszystko zaczęło się w jednym z kontenerów, znajdujących się nieopodal mieszkania Rosjanki. Coś zwabiło bezdomne psy, które zaczęły przetrząsać śmietnik i rozrywać worki.  W pewnym momencie jeden z nich został zauważony… z ludzką ręką w pysku. Zobaczyły to przebywające na podwórku dzieci i zgłosiły sprawę policji.

Kiedy funkcjonariusze przyjechali na miejsce zgłoszenia, czekało ich makabryczne znalezisko. Części ludzkiego ciała było tam znacznie więcej. Okazało się, że to zwłoki 52-letniego mężczyzny z Ukrainy.

Zobacz także

Po jakimś czasie ustalili, że trop wiedzie do mieszkania 80-letniej kobiety. Znalezione na śmietniku części ciała należały właśnie do 52-letniego Ukraińca, który pracował jako dozorca i mieszkał razem z 80-latką. W jej lodówce dokonano kolejnego przerażającego odkrycia: w środku znajdowało się jeszcze więcej części ludzkiego ciała oraz krew – podaje portal o2.pl.

Z zawodu była rzeźnikiem…

Policja podkreśla, że zamordowanych mogło być więcej - zwłaszcza, że na terenie wsi Berezowka zaginęło w ostatnim czasie aż siedem osób. Wśród zaginionych są między: kobieta, która wynajmowała jeden z pokoi 80-latki oraz inna, która mieszkała na tej samej klatce.

Zobacz także

Trwogi dodaje fakt, że emerytka z zawodu była rzeźnikiem. Nie była lubiana w sąsiedztwie. Znana była wśród mieszkańców wsi z agresywnego, wulgarnego zachowania oraz alkoholizmu. Dodatkowo, kilkoro świadków zeznało, że nocami z jej mieszkania wydobywały się niepokojące odgłosy, przypominające łupanie.

RadioZET/o2.pl/JZ