Zamknij

19-latka wypadła z samolotu. To mogło być samobójstwo

01.08.2019 15:01

Do ogromnej tragedii doszło na Madagaskarze. 19-letnia studentka Cambridge, Alana Cutland, wypadła z samolotu 10 minut po jego starcie. Młoda kobieta przebywała na wyspie w ramach wyjazdu badawczego.

19-latka wypadła z samolotu. To mogło być samobójstwo
fot. Jan Kvita/Shutterstock

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

19-letnia studentka nauk przyrodniczych Uniwersytetu w Cambridge, Alana Cutland, uczestniczyła w wyjeździe badawczym na Madagaskarze.

Zobacz także

19-latka wsiadła na pokład samolotu typu cessna, którym miała przemieścić się z rejonu Anjajavy do bazy uniwersyteckiej na Madagaskarze. 10 minut po starcie młoda kobieta wypadła z samolotu.

To mogło być samobójstwo

Jak donoszą zagraniczne media, nie są znane dokładne okoliczności tragedii. Niektóre informują o możliwości popełnienia przez nastolatkę samobójstwa. Według relacji lokalnych mieszkańców i pilota maszyny studentka miała sama otworzyć drzwi samolotu i wyskoczyć.

Jak również informuje portal „Evening Standard”, jeden z pasażerów samolotu miał przez 5 minut siłować się z Alaną Cutland, by powstrzymać ją przed śmiertelnym skokiem.

Zobacz także

Trwają poszukiwania ciała 19-latki. Jak podaje brytyjski dziennik „Daily Mail”, policja obawia się, że mogły pożreć je dzikie zwierzęta, zamieszkujące tamtejsze lasy.

Alana Cutland była studentką Uniwersytetu w Cambridge. Studiowała na drugim roku nauk przyrodniczych. Była również wiceprezesem akademickiego stowarzyszenia tanecznego. Aktywnie udzielała się w wielu stowarzyszeniach studenckich.

Zobacz także

RadioZET.pl/o2.pl/Daily Mail