Zamknij

Tu ostatnie dni spędziła Magdalena Żuk. Zobacz zdjęcia z hotelu i szpitala [GALERIA]

Redakcja
12.05.2017 09:19

Polski fotoreporter Andrzej Lange dotarł do miejsc, w których ostatnie dni spędziła Magdalena Żuk, Polka zmarła w Egipcie. Na zdjęciach uchwycono jej pokój hotelowy, salę szpitala, w której zmarła oraz widok z okna, z którego skoczyła.

Tu ostatnie dni spędziła Magdalena Żuk. Zobacz zdjęcia z hotelu i szpitala [GALERIA]
fot. Andrzej Lange/SE/East News

Magdalena Żuk wybrała się na wycieczkę do Egiptu samotnie na majówkę. Miała to być niespodzianka dla jej partnera, ale ten posiadał tylko paszport tymczasowy, który nie pozwalał mu upuścić kraju. Na miejscu dziewczyna miała zacząć się dziwnie zachowywać. Ze względu na pogarszający się stan zdrowia trafiła do szpitala. Kolejnego dnia miała wrócić wcześniej samolotem do Polski, jednak nie weszła na pokład. Miała zginąć po upadku z pierwszego lub drugiego piętra.

Operator wycieczki twierdzi, że mogła popełnić samobójstwo, jednak prokuratura sprawdza zdarzenie pod kątem zabójstwa, pomagają jej w tym policjanci. Partner zmarłej kobiety miał z nią kontakt telefoniczny. Jak twierdzi, zaniepokoiło go jej zachowanie i zaplanował jej wcześniejszy powrót do kraju. W tym samym czasie do Egiptu przyjechał jej znajomy, aby zabrać ją do Polski. W szpitalu dowiedział się, że kobieta nie żyje.

RadioZET.pl