Zamknij

Dramatyczne nagranie Magdaleny Żuk ze szpitala. Siłuje się z personelem [WIDEO]

Redakcja
08.05.2017 21:21

Reporter TVP Info zajmujący się w Egipcie sprawą tajemniczej śmierci Magdaleny Żuk dotarł do zapisu kamery monitoringu szpitala, do którego trafiła 27-latka. Na zdjęciach widać, w jak złym stanie psychicznym była polska turystka. W obezwładnienie jej zaangażowanych było kilka osób ze szpitalnego personelu.

Dramatyczne nagranie Magdaleny Żuk ze szpitala. Siłuje się z personelem [WIDEO]
fot. Youtube/Patriot24.tv

Na nagraniu widać, jak około godz. 18 Magdalena zostaje przywieziona do szpitala. Jest w na tyle słabym stanie, że na oddział dostaje się za pomocą wózka inwalidzkiego. Po kilku godzinach – jak pokazują nagrania monitoringu – 27-latka odzyskuje siły i zaczyna uciekać z sali. Kilku mężczyzn stara się ją zatrzymać.

Zobacz także

Przywiązali ją do łóżka

– Lekarze mówili, że byli zmuszeni, aby przywiązać kobietę do łóżka. Przywiązali ją za pomocą bandaży i prześcieradeł – relacjonuje Rafał Stańczyk, wysłannik stacji TVP Info do Egiptu. Na następnych nagraniach widać, że w okolicach godz. 5 rano Magdalena jest na noszach przeniesiona do karetki, która udaje się do Hurghady, gdzie po 10 godz. 27-latka umiera.

Okoliczności śmierci wciąż nie są jasne

Nagrania, do których dotarło TVP Info pokazują, w jak złym stanie była Polka oraz to, że personel szpitala nie do końca potrafił sobie poradzić z całą sytuacją. Niestety nagrania nie dają odpowiedzi na to, jak to się stało, że Magdalena znalazła się w takim stanie psychicznym.

Być może sprawę wyjaśni sekcja zwłok i badania toksykologiczne, które najpierw wykona strona egipska, a następnie to samo zostanie przeprowadzone w szpitalu we Wrocławiu.

RadioZET.pl/TVP Info/strz