Zamknij

W kontenerze znaleziono ciało trzylatka. Kilka dni temu zginęła jego matka

22.10.2021 11:29
Major Harris nie żyje
fot. Policja

Trzyletni Major Harris został odnaleziony martwy w kontenerze niedaleko swojego rodzinnego domu. Kilka dni temu zamordowana została jego matka. Podejrzany w sprawie 20-latek popełnił samobójstwo, gdy pod jego domem pojawiła się policja. Poszukiwania sprawcy nadal trwają.

Major Harris, którego od kilku dni poszukiwała policja, został znaleziony martwy w kontenerze niedaleko swojego domu w Milwaukee. Trzyletni chłopiec po raz ostatni widziany był 9 października, cztery dni po tym, gdy zamordowana została jego matka - Mallery Muenzenberger.

25-letnia kobieta została znaleziona martwa z kilkoma ranami postrzałowymi. Jej rodzina wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że Mallery była ofiarą przemocy domowej. "Mamy złamane serce. Przygotowujemy się do ostatecznego pożegnania z Mallery, która została zabrana od nas w tak brutalny sposób" - napisano.

Major Harris nie żyje. Ciało trzylatka znaleziono w kontenerze

O odnalezieniu ciała trzyletniego Majora poinformowała policja. - Z ciężkim sercem chciałbym przekazać, że znaleźliśmy Majora Harrisa. Niestety był martwy. (...) Śledztwo trwa, a informacje są bardzo płynne. Kieruję wyrazy współczucia w stronę jego rodziny - powiedział szef policji w Milwaukee, Jeffrey Clark.

major harris z mamą
fot. Policja Milwaukee

Podejrzany w tej sprawie, 20-letni Jaheem Clark, popełnił samobójstwo, gdy przed jego domem pojawiła się policja. Nie wiadomo, jak wygląda związek między zabójstwem 25-latki i śmiercią Jaheema Clarka.

Jak dotąd aresztowano sześć osób. Wśród podejrzanych są m.in. dwaj mężczyźni w wieku 21 i 29 lat. Ojciec chłopca Carlton Harris skrytykował policję za akcję poszukiwawczą. W jego ocenie możliwe było szybsze odnalezienie trzylatka i ocalenie jego życia.

RadioZET.pl/ Daily Mail/ ABC 7 Chicago