Zamknij

Makabryczne odkrycie na parkingu. "Utknął w środku i się udusił"

03.10.2022 15:33

Ogromna tragedia w Belgii. W kontenerze na używaną odzież znaleziono zwłoki 53-latka. Mężczyzna prawdopodobnie utknął w środku i się udusił.

policja
fot. Natalia DOBRYSZYCKA/East News (zdj. ilustracyjne)

Mieszkanka miejscowości Avelgem w zachodniej Belgii dokonała w niedzielę makabrycznego odkrycia. Kobieta przejeżdżała przez parking znajdującego się nieopodal centrum sportowego na rowerze.

Zaniepokoił ją pozostawiony przy kontenerze na używaną odzież jednoślad z zapalonymi światłami. W pojemniku znajdowały się zwłoki 53-letniego mężczyzny.

Belgia. Zwłoki mężczyzny w kontenerze na ubrania

Wezwana na miejsce policja szybko zidentyfikowała zmarłego. Był nim mieszkaniec Avelgem. Według policjantów chciał on pod osłoną nocy wyciągnąć ubrania z kontenera, ale utknął w środku i się udusił.

Miejscowa straż pożarna ustawiła parawan, aby uniemożliwić osobom postronnym oglądanie miejsca tragedii. Kontener zamknięto do odwołania.

Burmistrz miasteczka Lut Deseyn oznajmił, że nie wie, jakie środki może podjąć gmina, aby uniknąć takich wypadków w przyszłości. - Kontener jest tam od dawna. Nigdy nie mieliśmy z nim problemów. Jest tam monitoring - powiedział.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP/The Brussels Times