Zamknij

Makabryczne odkrycie w Japonii. 9 poćwiartowanych ciał w lodówkach

Redakcja
31.10.2017 20:02
Makabryczne odkrycie w Japonii. 9 poćwiartowanych ciał w lodówkach
fot. Youtube+Twitter

W Japonii, w trakcie poszukiwań zaginionej 23-latki, policjanci natknęli się na 9 poćwiartowanych ciał, które morderca przechowywał w lodówkach turystycznych. 27-letni Takahiro Shiraishi przyznał się do winy. Wśród ofiar jest 8 kobiet i 1 mężczyzna.

Zagłosuj

Czy zaostrzenie prawa zmniejszyłoby liczbę tego typu przestępstw?

Liczba głosów:

Jak podaje agencja Associated Press, dziewięć rozczłonkowanych ciał znaleziono w domu w japońskim mieście Zama, położonym na południowy-zachód od Tokio. Makabryczne znalezisko śledczy odkryli w poniedziałek, 30 października. Motywy sprawcy jak na razie nie są znane.

Morderca przyznał się do winy

Zaczęło się od tego, że brat poszukiwanej 23-latki zgłosił na policję zaginięcie swojej siostry. Mężczyzna był zaniepokojony tym, że młoda kobieta w sieci namawiała nieznajomego mężczyznę do wspólnego samobójstwa. Tym mężczyzną okazał się być właśnie Takahiro Shiraishi. Śledczy podejrzewają, że w jednej z lodówek jest właśnie ciało poszukiwanej Japonki. Kamery monitoringu zarejestrowały, jak morderca wraz z młodą kobietą idą ulicami miasta.

Skrzynia z narzędziami tortur

Rzecznik Associated Press poinformował, że priorytetem tokijskiej policji jest teraz możliwie szybka i sprawna identyfikacja zwłok ofiar. Mundurowi zdradzili, że do zabójstw dochodziło pomiędzy sierpniem a październikiem. W jednym z pomieszczeń mieszkania Shiraishiego policjanci znaleźli skrzynię z narzędziami, które najprawdopodobniej posłużyły do okaleczania swoich ofiar.

Zdjęcia miejsca zbrodni i mordercy Takahiro Shiraishiego:

RadioZET.pl/TheGuardian.com/DailyMail.co.uk/strz