Zamknij

Makabryczne odkrycie w Rosji. Złapali małżeństwo kanibali. Zabili i zjedli 30 osób

Redakcja
25.09.2017 18:34
Makabryczne odkrycie w Rosji. Złapali małżeństwo kanibali. Zabili i zjedli 30 osób
fot. Twitter

Makabryczna historia z Kraju Krasnodarskiego w Rosji. Tamtejsze służby namierzyły małżeństwo kanibali, które – jak wynika ze śledztwa – zamordowało i zjadło około 30 osób. Wpadło dopiero, gdy jedno z nich zgubiło telefon, w którym znajdowały się zdjęcia gotowanych i smażonych ofiar.

Zagłosuj

Czy jesteś za przywróceniem kary śmierci dla morderców?

Liczba głosów:

Wydarzenia rodem z horroru klasy B miały miejsce na zachodzie Rosji. Na terenie szkoły lotniczej zostały znalezione poćwiartowane kobiece szczątki w worku, a tuż obok nich telefon komórkowy. Gdy śledczy sprawdzili zawartość telefonu, okazało się, że jest w nim cała seria zdjęć żyjącego nieopodal 35-letniego Dmitrija Baksziwa.

Fragmenty kobiecego ciała w torbie

Mężczyzna na komisariacie tłumaczył się, że przypadkiem natknął się na zwłoki i zrobił sobie zdjęcia z częściami ciała, aby przestraszyć swoją żonę. Jak podaje rosyjski portal „Novosti”, były to fotografie z fragmentami ciał i odciętą głową, a na jednym ze zdjęć Rosjanin trzymał w ustach oderwaną ludzką dłoń.

Rodzina kanibali

Śledczy po nitce do kłębka dotarli do prawdy. Okazało się, że Dimitrij Baszkiw i jego 42-letnia żona Natalia zamordowali i zjedli wielu mieszkańców miasta. Sam oskarżony przyznał się już do dwóch zabójstw, a prokurator i zespół śledczych powiązali działalność małżeństwa kanibali z serią tajemniczych zniknięć i zaginięć okolicznych mieszkańców.

Historia ta wywołała oburzenie w całym kraju. Miejscowe media donoszą, że kanibale z Kraju Krasnodarskiego działali od co najmniej 1999 roku.

RadioZET.pl/Novosti/Twitter/ntv.ru /strz