Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Makabryczne odkrycie. Pracownik kostnicy zgwałcił ciało uczestniczki reality show

12.02.2018 23:53
xxx wiadomosci

Makabryczne doniesienia z Rosji. Jak donoszą tamtejsze media, pracownik kostnicy zgwałcił ciało martwej gwiazdy reality show. Odkrycia dokonała specjalna grupa operacyjna badająca okoliczności tajemniczej śmierci kobiety.

Makabryczne odkrycie. Pracownik kostnicy zgwałcił ciało uczestniczki reality show fot. Twitter+East News
Zagłosuj

Oglądałeś/-aś pierwszą edycję "Big Brothera"?

Oksana Aplekajewa zdobyła popularność, biorąc udział w reality show „Dom-2”. Był to program przypominający znanego na świecie „Big Brothera”. W 2008 roku krajem wstrząsnęła śmierć pięknej Rosjanki. Ciało 31-latki leżało porzucone nieopodal autostrady. Miało na sobie ślady duszenia i siniaki na całym ciele.

Haniebny czyn w kostnicy

Do dzisiaj nie udało się wyjaśnić okoliczności śmierci Aplekajewej ani namierzyć mordercy. Zespół śledczych postanowił po latach wrócić do sprawy, wykonując ekshumację i badania DNA. Okazało się, że ciało zmarłej przed pogrzebem zostało w haniebny sposób zbezczeszczone. Aleksander A. zdaniem prokuratora dokonał gwałtu w kostnicy, za co będzie musiał ponieść karę. — Mężczyzna nie ma nic wspólnego ze śmiercią — zapewniają śledczy.

Oskarżony przyznał się do winy

Sam oskarżony — jak podają rosyjskie portale, miał już przyznać się do winy i dobrowolnie poddać się karze za swój czyn.

Oksana Aplekajewa była rozpoznawalna w całym kraju:

RadioZET.pl/metro.co.uk/nczas.com/strz

Oceń