Zamknij

Makabryczne odkrycie. Pracownik kostnicy zgwałcił ciało uczestniczki reality show

Redakcja
12.02.2018 23:53
Makabryczne odkrycie. Pracownik kostnicy zgwałcił ciało uczestniczki reality show
fot. Twitter+East News

Makabryczne doniesienia z Rosji. Jak donoszą tamtejsze media, pracownik kostnicy zgwałcił ciało martwej gwiazdy reality show. Odkrycia dokonała specjalna grupa operacyjna badająca okoliczności tajemniczej śmierci kobiety.

Zagłosuj

Oglądałeś/-aś pierwszą edycję "Big Brothera"?

Liczba głosów:

Oksana Aplekajewa zdobyła popularność, biorąc udział w reality show „Dom-2”. Był to program przypominający znanego na świecie „Big Brothera”. W 2008 roku krajem wstrząsnęła śmierć pięknej Rosjanki. Ciało 31-latki leżało porzucone nieopodal autostrady. Miało na sobie ślady duszenia i siniaki na całym ciele.

Haniebny czyn w kostnicy

Do dzisiaj nie udało się wyjaśnić okoliczności śmierci Aplekajewej ani namierzyć mordercy. Zespół śledczych postanowił po latach wrócić do sprawy, wykonując ekshumację i badania DNA. Okazało się, że ciało zmarłej przed pogrzebem zostało w haniebny sposób zbezczeszczone. Aleksander A. zdaniem prokuratora dokonał gwałtu w kostnicy, za co będzie musiał ponieść karę. — Mężczyzna nie ma nic wspólnego ze śmiercią — zapewniają śledczy.

Oskarżony przyznał się do winy

Sam oskarżony — jak podają rosyjskie portale, miał już przyznać się do winy i dobrowolnie poddać się karze za swój czyn.

Oksana Aplekajewa była rozpoznawalna w całym kraju:

Zobacz także

RadioZET.pl/metro.co.uk/nczas.com/strz