Zamknij

Makabryczne znalezisko w mieszkaniu. 31-latek poćwiartował ukochaną i schował w zamrażarce

Redakcja
04.08.2017 10:56
Makabryczne znalezisko w mieszkaniu. 31-latek poćwiartował ukochaną i schował w zamrażarce
fot. Youngstown Police (na zdj. Katrina Layton i Arturo Nova)

Przez przypadek wyszła na jaw zbrodnia, jakiej dokonał 31-letni Arturo Nova z Youngstown w amerykańskim stanie Ohio. W jego lodówce śledczy znaleźli poćwiartowane ciało byłej dziewczyny. 28-latka była poszukiwana od lutego 2017 r.

Zagłosuj

Jesteś za przywróceniem kary śmierci w Polsce?

Liczba głosów:

Arturo Nova spytał właścicielki mieszkania, które wynajmował, czy może znieść swoją zamrażarkę do piwnicy, ponieważ w mieszkaniu został wyłączony prąd, a nie chce, aby „zmarnowało się mięso, które w niej przetrzymuje”. Właścicielka mieszkania pewnie nie zwróciłaby na lodówkę uwagi, gdyby nie fakt, że drzwi od zamrażarki były zamknięte na kłódkę.

Zamrażarka zamknięta na kłódkę

Kobiecie sprawa wydała się podejrzana i postanowiła otworzyć zamrażarkę. Gdy to zrobiła, jej oczom ukazał się widok rodem z horrorów. W foliowych workach upchnięte było poćwiartowane ludzkie ciało. Na miejsce zostali wezwani policjanci, którzy wkrótce zatrzymali Arturo Novę oraz jego 34-letnią obecną partnerkę Katrinę Layton.

Poćwiartowane zwłoki

Wstępne wyniki śledztwa mówią o tym, że ofiarą była poszukiwana od lutego 28-letnia Shannon Graves, była partnerka zatrzymanego. Tę wersję ostatecznie mają potwierdzić wyniki DNA. – Miejmy nadzieję, że uda się wyjaśnić tę sprawę do końca – komentował Doug Bobovnyik z Youngstown Police.

28-latka poszukiwana od lutego

Początkowo Arturo Nova twierdził, że nie miał pojęcia, co jest za zamkniętymi drzwiami zamrażarki, jednak po chwili prokurator zauważył, że klucz do kłódki znajduje się wśród jego kluczy do mieszkania.

z
fot. Ofiara w środku (Youngstown Police)

Para została zatrzymana w areszcie, gdzie czeka na rozprawę przed sądem. W stanie Ohio za zabójstwo grozi kara śmierci. 

RadioZET.pl/FoxNews/Wprost/strz