Zamknij

Matka kąpie się z dorastającymi synami. "To naprawdę coś przyjemnego"

Redakcja
02.04.2018 15:52
Matka kąpie się z synem
fot. Shutterstock, zdj. ilustracyjne

Burzę w brytyjskich mediach wywołała wypowiedź matki dwóch synów w telewizji ITV. Kobieta przyznała, że co tydzień bierze wspólną kąpiel ze swoimi dorastającymi synami. – To coś naprawdę przyjemnego – twierdzi Lauren Libbert.

Mieszkająca w północnym Londynie Brytyjka przyznała, że co tydzień urządza wspólną kąpiel ze swoimi synami. Wywołało to burzę w lokalnych mediach, bowiem wiele osób twierdzi, że to niestosowne. Chłopcy są w wieku 10 i 11 lat.

Kąpiel z dzieckiem

Lauren Libbert nie widzi w tym nic złego. – W naszym domu to nie jest nic specjalnego. Robimy to od lat. To naprawdę coś bardzo przyjemnego. Kąpiemy się nago. Czasem po prostu rozmawiamy, czasem podczas kąpieli czytamy czasopisma – mówi kobieta.

Nagi rodzic przy dziecku

Zdaniem Brytyjki, w nagości rodziców nie ma nic złego. – Jest to coś zupełnie naturalnego i nie ma żadnych powodów do wstydu – zapewnia. Z postawą kobiety nie zgadzają się niektórzy psychologowie i terapeuci. – Każdy rodzic ma prawo wychowywać dzieci w dowolny sposób, jednak związek matki i córki jest czymś innym niż związek matki z synem, dlatego wspólne kąpiele mogą wywołać u chłopców poczucie dezorientacji w okresie dorastania – mówił ekspert w telewizji ITV.

Zobacz także

RadioZET.pl/Wprost/DailyMail/strz