Zamknij

Matka nie zauważyła, że 12-letnia córka jest w ciąży. Teraz znalazł się ojciec dziecka nastolatki

Redakcja
26.01.2018 12:15
Matka nie zauważyła, że 12-letnia córka jest w ciąży. Teraz znalazł się ojciec dziecka nastolatki
fot. Pixabay

Jesienią 2017 roku Ukrainą wstrząsnęła wiadomość o tym, że 12-letnia dziewczynka, Tania Luciszyn, urodziła dziecko. Matka nastolatki spod Lwowa nie zauważyła, że córka była w ciąży. Teraz znalazł się ojciec dziecka Tani.

Ciąża 12-latniej Tani była dla jej matki ogromnym zaskoczeniem. Kobieta zauważyła, że jej nastoletnia córka spodziewa się dziecka, kiedy do porodu zostały zaledwie dwa tygodnie. Jak twierdziła, była zajęta pozostałą piątką swoich dzieci, dlatego ciąża uszła jej uwadze. Na szczęście 12-latka urodziła zdrową, silną dziewczynkę — Dianę.

Początkowo młoda matka twierdziła, że ojcem jej dziecka jest 18-letni sąsiad, jednak testy DNA wykluczyły tę możliwość. Badano też ojczyma oraz brata dziewczynki, jednak oni również zostali wykluczeni jako potencjalni ojcowie.

Sprawa zaczęła się wyjaśniać na początku 2018 roku. Policja naciskała na dziewczynkę, by wyjawiła dane ojca. Nastolatka, przerażona, że zostanie pozbawiona praw rodzicielskich, zdradziła ostatecznie, że jest nim 14-letni Ostap, brat cioteczny. Jak wyjaśniła, nastolatkowie oglądali razem filmy pornograficzne, co zakończyło się zbliżeniem.

RadioZET.pl/Fakt/SA